Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foto każdy może - mewy, mewki, mewiska
Malola, zamówienie przyjęte Wink
Odpowiedz
Reklama
Póki co jesień w moich okolicach wciąż oszałamia urodą, więc wrzucę jeszcze kilka obrazków jesiennych.
Na początek - z balkonu Big Grin Mój balkonowy cis, który posadziłam sobie wiosną, obsypał się pięknymi czerwonymi koralami. Trującymi oczywiście, ale ja nie mam żadnego zwierzaka, który mógłby spróbować konsumpcji Smile
[Obrazek: 7tt1.jpg]

No a potem poszłam na spacer, a tam znów liście, kolory, światło...
[Obrazek: w7ke.jpg]

[Obrazek: bqtk.jpg]

[Obrazek: xtrx.jpg]

[Obrazek: 3sx7.jpg]

[Obrazek: x11k.jpg]
[Obrazek: v83y.jpg]
Odpowiedz
Piękne fotki SmileSmile
Odpowiedz
Super, super fotki.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Serwuję ostatnią chyba porcję jesiennych pejzaży - choć przez ostatnie dwa lata rewelacyjna pogoda na jesienne zdjęcia była we Wszystkich Świętych, więc kto wie Smile A mój św. pamięci dziadek leży na pięknym cmentarzu na górce zamkowej w Będzinie i tam jest och, jakie piękne miejsce do fotografowania!...

Te to jeszcze wciąż z mojego pobliskiego lasu, a czerwone kulki kaliny rosną sobie przy ulicy pod moimi oknami.
[Obrazek: 9i6g.jpg]

[Obrazek: 5l14.jpg]

[Obrazek: hup6.jpg]

[Obrazek: 6nbc.jpg]

[Obrazek: 2ijm.jpg]
Odpowiedz
Erato piękne zdjęcia, super makro. Powiedz mi tylko gdzie znalazłaś taki piękny las? Wink
Odpowiedz
Reklama
Jeszcze zielone liście extra u mnie już prawie wszystkie opadły tylko na brzozach jest mnóstwo żółtych.
Odpowiedz
Wiolka te zdjęcia są sprzed tygodnia lub nawet dwóch niektóre, wiec to już tez tylko wspomnienie...
AnaLena, las mam cudny, choć prawie w mieście Smile Miedzy szosą, osiedlem a kopalnią...
Odpowiedz
Tak myślałam że nie są z teraz Wink.
Odpowiedz
Przepięknie Smile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości