Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foto każdy może - mewy, mewki, mewiska
Zauważyłam że coraz więcej osób robi fotki z tym rozmytym tłem . Wygląda to zaje zaje - fajnie SmileSmile.
Odpowiedz
Reklama
Piękne. Piękne zdjęcia Erato Smile
Uwielbiam jesień, często jeździłam do Gdańska. Najbardziej lubiłam przez Kartuzy, bo cała Szwajcaria Kaszubska, to takie malownicze miejsce, że nie można się nacieszyć tymi widokami. A jesień na Kaszubach, to bajka. Na przykład jedziesz jakby w tunelu z drzew, gdzie gałęzie obsypane są kolorowymi listkami. Jedziesz zwykłą drogą, a czujesz się, jakbyś znalazła się w bajce, w jakimś raju na ziemi. A te ściany drzew z taką paletą kolorów, które odbijają się w tafli jeziora. Takie widoki zapierają dech w piersiach. Oj dziewczynki trzeba to zobaczyć.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Taka jesien lubie. Kolorowa, ciepla.
Moze sobie 5te zdjecie ustawic jako tapete???
Odpowiedz
Jesień na zdjęciach jest przepiękna! W naturze też - te widoki opisywane przez Graruta to po prostu bajka!

Ostatnio, jak byliśmy na Półwyspie widziałam przepiękne brzozy. Wyglądały jak złotokapy - końce gałęzi miały liście żółte, reszta jeszcze była zielona. Aż żałowałam, że nie ma ze mną jakiejś mistrzyni aparatu, bo zdjęcia byłyby zjawiskowe...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Dla mnie brzozy najładniej wygladają zimą . Jak tak zwisają pieknie oszronione jak panny młode . Niedaleko mego domu jest taki szpaler brzozowy. Zimą i wiosną cudowny widok SmileSmile.
Odpowiedz
Fajne foty jesieni. Makro moje, boskie Smile
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję, cieszę się, że się Wam podobają Smile Shanna, bierz co chcesz na tapetę Big Grin

Grarut, Zuza, ja się musze kiedyś wybrać nad morze czy szerzej, na Pomorze/Kaszuby inną porą niż latem... Znam troszkę okolice Kartuz (w Chmielnie mieszka taka znajoma mojej mamy, można rzec przyjaciółka rodziny i swego czasu tam często bywałam), pamiętam, jak tam jest oszałamiająco pięknie. A już z kolorami jesieni to w ogóle musi być zawrót głowy.

A brzozy.... och brzozy to moje naj-naj-naj-ukochańsze drzewa, w każdej fazie, i wiosną, i jesienią, i zimowe oszronione Heart

(10-15-2013, 12:03 PM)wiolka42 napisał(a): Dla mnie brzozy najładniej wygladają zimą . Jak tak zwisają pieknie oszronione jak panny młode . Niedaleko mego domu jest taki szpaler brzozowy. Zimą i wiosną cudowny widok SmileSmile.

No to zimowe brzozy dla Ciebie Smile
[Obrazek: fnri.jpg]
[Obrazek: uion.jpg]
Odpowiedz
Erato w Chmielnie jest Muzeum garncarskie rodziny Neclów. To już dziesiąte pokolenie, które zajmuje się garncarstwem. Bardzo ciekawa historia rodu. Prowadzą warsztaty garncarskie. Fajna sprawa.
Jeździłam do Chmielna ze swoimi rolniczkami, które prowadziły gospodarstwa agroturystyczne. Gościliśmy w kaszubskich gospodarstwach i zawsze jechaliśmy do muzeum Neclów. A Chmielno to przepiękna wieś położona nad jeziorem Białym. W niektórych miejscach brzeg jeziora znajduje się o krok od jezdni. Chmielno, to raj dla turystów. Słyszałaś o słynnym szlaku wodnym "Kółku Raduńskim". Ten szlak tworzy 10 połączonych ze sobą jezior. Jak masz w Chmielnie mamy przyjaciółkę, to wproś się tam. Cudne miejsce, cudna historia tego miejsca, baśnie i opowieści ludowe.
Piękno Szwajcarii Kaszubskiej nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. Prawda Zuzulku Smile
A te zimowe brzozy... ech dziewczyno...
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Cudne te brzozy SmileSmile
Odpowiedz
Taka zime tez lubie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości