Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foto każdy może - mewy, mewki, mewiska
Zdjęć robię takie ilości, że dotąd nie chciałam zakładać wątku, żeby Was nie zalać tymi zdjęciami...
Ale nadeszła moja ulubiona fotograficznie pora roku i chciałabym się z Wami podzielić tymi cudami, które zobaczyłam podczas weekendowego spaceru w lesie.
Wklejam do posta, bo zmniejszanie tych zdjęć do rozmiaru 200kB robi z nich totalną beznadzieję...
[Obrazek: 5poj.jpg]

[Obrazek: 98d8.jpg]

[Obrazek: 7z8k.jpg]

[Obrazek: u40d.jpg]

I czarów ciąg dalszy...
[Obrazek: ggad.jpg]

[Obrazek: z8mc.jpg]

[Obrazek: b6mj.jpg]

[Obrazek: grhd.jpg]

[Obrazek: wnvk.jpg]

[Obrazek: 4vjo.jpg]
Odpowiedz
Reklama
Jakie cudowne . Widać na nich że kochasz fotografowanie - nie wiem dlaczego czasami dostrzegam w tym co ktoś robi ogromną pasję . To naprawdę widać, w Twoich fotkach także . Wrzucaj jeszcze- ja bardzo lubię oglądać i podziwiać talenty WinkSmile.

Ta pierwsza fotka podoba mi się baaaaaaaaaardzo SmileSmile.
Odpowiedz
Dzięki wiola, to bardzo miła i cenna uwaga - bardzo kocham piękno obrazu, który można zatrzymać w kadrze, a jeśli to się jakos przenosi na fotografię, to super, że to widać...
Wrzucać mam co, oj mam Big Grin Wiec spokojnie, będzie co oglądać.
Odpowiedz
Naprawdę widać że to kochasz . Wrzucaj koniecznie będę oczy cieszyła SmileSmile.
Odpowiedz
Jesień jest bardzo fotogenicznaSmile Widać, że lubisz i umiesz fotografować i obrabiać zdjęciaSmile BrawoSmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Szóste od góry - moje ono jest!!!!
Niech nikomu nie przyjdzie do głowy po nie sięgać! MOJE!!!!

Muzago - piękne zdjęcia Smile
Odpowiedz
Reklama
Dzięki Smile To moje ulubione z tego spaceru - a zatem dedykacja dla Viki Big Grin (pamiętam, że jesteś wielbicielką tej pory roku i absolutnie to rozumiem - dla mnie pół roku mógłby być czerwiec, a drugie pół - październik Big Grin )

A wiecie, że ten cudny las z absolutnie zachwycającymi starymi bukami znajduje się praktycznie w mieście? Pomiędzy szosą szybkiego ruchu, osiedlami mieszkaniowymi i kopalnią.
Mam też sporą porcję zdjęć z parku miejskiego, gdzie z kolei posadzono mnóstwo klonów, a one wiadomo, koncertowo wyglądają jesienią...
Odpowiedz
Absolutnie przepiekne! Dzieki za podzielenie sie, wklejaj wiecej Smile
Odpowiedz
Widać, że potrafisz robić zdjęcia, no i ta pora roku cudna, śliczne światło we wszystkich zdjęciach uchwyciłaś, raj dla oczu, super. Niektóre z nich mają rozmyte tła lub boki to taki celowy zabieg uzyskany w programie do obróbki fotek?
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Takie nieostre boki to taka zabawna funkcja w moim aparacie, nazywa się to "efekt miniatury", ostrość ustawia się liniowo w wybranym punkcie.
Natomiast rozmyte tła, jak na tych zdjęciach z tymi takimi puszystymi "dmuchawcami" (nie mam pojęcia, co to Smile) to po prostu efekt bardzo małej głębi ostrości, przesłona między 3.5 a 5.6. Czyli podstawowe techniki fotografii Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości