Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każdy jakoś zaczyna - Coś starego - coś nowego :) str.5
#51
(09-30-2013, 11:13 PM)Rapsody napisał(a): Masz rację Erato, mam kredki - to się nimi pobawię, ale to chyba przed położeniem lakieru??Undecided no i czym to zetrzeć jak nie wychodzi?
abask zrobiła nam śliczny tutorial o cieniowaniu kredkami akwarelowymi zobacz TUTAJ
Akwarele się powinny bez problemu zmywać wodą, czy mokrymi chusteczkami, w razie gdy coś nie wyjdzie. Po zakończeniu dobrze zabezpieczyć fiksatywą czy choćby lakierem do włosów, albo przelakierować jedną warstwą lakieru w spraju, żeby nie rozmazać.
Odpowiedz
Reklama
#52
(10-01-2013, 11:03 AM)Erato napisał(a):
(09-30-2013, 11:13 PM)Rapsody napisał(a): Masz rację Erato, mam kredki - to się nimi pobawię, ale to chyba przed położeniem lakieru??Undecided no i czym to zetrzeć jak nie wychodzi?
abask zrobiła nam śliczny tutorial o cieniowaniu kredkami akwarelowymi zobacz TUTAJ
Akwarele się powinny bez problemu zmywać wodą, czy mokrymi chusteczkami, w razie gdy coś nie wyjdzie. Po zakończeniu dobrze zabezpieczyć fiksatywą czy choćby lakierem do włosów, albo przelakierować jedną warstwą lakieru w spraju, żeby nie rozmazać.

Dziękuję Smile studiowałam tego tutka, tylko nie pamiętałam tego o lakierze. Fiksatywę posiadam, bo bez tego drukowanie na atramentówce można sobie wsadzić...
Problem polega na tym, że u mnie z kolorami nie ten teges Dodgy no nie bardzo umiem je mieszać Undecided Dlatego rzuciłam się na ten bitum - bo kolor jest jeden i do tego cudowny Tongue

Oli - mam dobry aparat, ale nie bardzo umiem go obsługiwać. To jest kolejna rzecz której musze się nauczyć... O matko, dlaczego doba ma tylko 24 godziny Sad
Pozdrawiam z Łodzi Smile
Asia
Odpowiedz
#53
Dziewczyny już rzekły - bitum jest trudnym medium, co nie znaczy, że nie do opanowania...
może na początek zacznij się bawić patyną - jest bez porównania łatwiejsza do okiełznania, a też daje fajne efekty.
A gdybyś jednak chciała tym bitumem powalczyć, to rozmieszaj go z terpentyną balsamiczną, otrzymasz coś podobnego do patyny, ale w kolorze bitumu. A potem, sukcesywnie, dojdziesz do samego bitumu...
Próbuj Smile
Odpowiedz
#54
Nata - pocieszyłaś mnie Smile w rzeczywistości nie wygląda tak źle jak na zdjęciach
Vika - no przecież Ty jesteś genialna kobieto Big Grin terpentyna IdeaBig Grin trochę pośmierdzi, ale co tam Big Grin
Dzięki dziewczyny Heart
Pozdrawiam z Łodzi Smile
Asia
Odpowiedz
#55
Mery - dziękuję Smile Kolejne czekają do recyklingu, polubiłam robienie puszek Big Grin
Pozdrawiam z Łodzi Smile
Asia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl