Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anucha pokazuje co ma: nalocik bombkowy 2013 str. 11
#81
Ja chętnie w śniegu bym zrobiła te zdjęcia, ale skąd go wziąć. W Alpy mam mimo wszystko za daleko. Wink Dzięki
Odpowiedz
Reklama
#82
I oryginalnie i ślicznie Wink) Każda ma w sobie coś z magii świąt Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#83
Mery: Jak będziesz, daj znać, spotkamy się, oprowadze Cię w miarę moich skromnych możliwości.
Grarut: na medalionach lżej pracować - to fakt.
Oli: relief jest rewersem mikołajowej
Abask: starałam się, wyszło, to świetnie!
Odpowiedz
#84
Szkoda, że tylko trzy, bo takie piękne Smile Proste, czysto zrobione, bardzo efektowne. Bardzo staranne i ładne wykończenie tasiemkami, super. Może dodałabym trochę więcej lakieru, ale też nie wiem, jak one wyglądają w rzeczywistości, moze na zdjęciu nie widać.
Odpowiedz
#85
Wszystkie mnie się podobają, każda ma coś w sobie :-) a ten relief na mikołajowej boski i pięknie podkreślony :-)
Odpowiedz
#86
Pod0ba mi sie dupka bombki z reniferkiem, dla mnie nie jest za goly, drewienko na bialym - klasyka Smile. Relief - palce lizac!
Odpowiedz
Reklama
#87
Gilowo-reniferowa najfajniejsza - najinniejsza, no i ta gwiazdka ostatnia też intrygująca.
Odpowiedz
#88
(01-02-2014, 11:06 PM)craftingbydominique napisał(a): Pod0ba mi sie dupka bombki z reniferkiem, dla mnie nie jest za goly, drewienko na bialym - klasyka Smile. Relief - palce lizac!

To nie drewienko, to masa modelarska wycięta foremką do pierników. Smile
Dziewczyny! Dziękuję za wyrażenie zdania.
Odpowiedz
#89
Mnie się podobają wszystkie trzy (o reliefach i renie dziewczyny już pisały, to nie będę powtarzać Smile)
Odpowiedz
#90
Mnie akurat ta z renisiem najmniej przypadla do gustu. Moze dlatego ze taka pusta mi sie wydaje. Ale za to pomysl super.
Pozostale bardzo ladne. Podoba mi sie wykonczenie bokow.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl