Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anucha pokazuje co ma: nalocik bombkowy 2013 str. 11
#61
Swietne pudlo; na pierwszymi miejscu kolory karciane - lubie dodatki, te sa doskonale, bo wypukle Smile
po drugie primo - romby na spodzie, znow szczegol, a cieszy...
po trzecie primo - wykonczony srodek, a to rzadkosc niestety Smile
Odpowiedz
Reklama
#62
Swietne pudelko. Dobrze wykonane, pomyslowo, choc tez brakuje mi lakieru. Troche to razi na ostatnim zdjeciu.
I choc mimo tego, ze tematyka karciana mi obca, to mocne kolory juz do mnie przemawiaja.
Odpowiedz
#63
Podpisuję się pod tym, co napisały dziewczyny.
Pomysł bardzo fajny, kolory - świetnie dobrane. Zdecydowanie brak lakieru i szlifu.

Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#64
Całość była pokryta matem, bo skoro shaby to nie błysk. Jakoś pomyślałam, że jednak za dużo matu i przykrywkę pociągnęłam błyskiem, ale bez szlifu, bo shaby. Smile Taka była moja koncepcja.
A lakieru jest z 7 warstw. Niestety skrzynka po przejściach. Pisałam na blogu. Farba mi odeszła przy suszeniu. Palcem bąble przygniatałam. Może polakieruję na błysk?

Dzięki za komentarze.
Odpowiedz
#65
To praca w stylu print room raczej, a nawet na pewno... nie shabby chic - to dwa odmienne style, łączy je jedynie to, że w obu przypadkach używamy farb w dwu kolorach, choć w zupełnie inny sposób...
W pracach decoupage w sylu shabby często używamy lakieru matowego lub półmatowego, choć klasyka (patrz prace twórczyni stylu Rachel Ashwell) zaleca użycie lakierów satynowych i przede wszystkim wosku.
Oba style różni też kolorystyka (shabby to jasne pastele, print to dwa kontrastowe kolory, wcale niekoniecznie czerń i biel, bo może to być tak jak u Ciebie czerń i czerwień).
I tak jak w shabby na upartego "uszłaby" matowość i nierówność powierzchni, tak w print room już nie - tu powierzchnia powinna być gładka, wyszlifowana, bez przecierek i błyszcząca...
Stąd powtarzające się uwagi o braku lakieru.

Ale to w każdej chwili można naprawić, bo poza tym praca jest ciekawa, ma fajną kolorystykę, no i - co wcale nie jest takie częste i powszechne - mówi coś, opowiada sobą historię...
Odpowiedz
#66
Tak mu się jeszcze przyglądam, temu pudełku Big Grin I w sumie zaczynam się przekonywać do tego nietypowego kolorowego shabby. Ta lekko chropowata powierzchnia i czarno-czerwone przecierki rzeczywiście nadają takiego zużytego wyglądu.
No i świetnie sfotografowane!
Odpowiedz
Reklama
#67
Długo nic decoupagowego nie robiłam, a teraz jak robiłam, to nie mogę pokazać. Chyba, że to:


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#68
ładna, czyściutka metamorfoza słoiczka po kawie :-)
Odpowiedz
#69
Słoik śliczny i ma kapitalny kraczek Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#70
Motyw elegancki, kraczek idealny. Nie pasuje mi natomiast czarna zakrętka, za ciężka do tego subtelnego dołu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl