Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anucha pokazuje co ma: nalocik bombkowy 2013 str. 11
#51
Na zdjęciu nie widać, bo musiałam rozjaśnić i kontrast podnieść, ale tam jest papier ryżowy ze swoją strukturą i tak pusto nie wygląda. Smile
Dzięki za komentarz.
Odpowiedz
Reklama
#52
Mnie tez sie rzucilo w oczy puste miejsce. Nawet jesli to papier ryzowy to I tak jak dla mnie brakuje tej wisienki na torcie.
Odpowiedz
#53
Dziewczyny mają rację - pusto.Być może to efekt zdjęcia ,ale wydaje mi się że sama struktura ryżowca nie daje poczucia "wypełnienia".Ale to akurat nie problem ,zawsze można coś dodać,co innego w drugą stronę Tongue





Odpowiedz
#54
Świetny ten printroom - środek ramki wygląda, jakby czekał na coś, ale to jest fajne, można dostosować do okazji Smile Np. przyczepić czarną różę czy inne coś. Wygląda to bardzo elegancko.
Odpowiedz
#55
i ja mam takie dziwne odczucie jakby a białym tle czegoś zabrakło, ale to pewnie moje jakieś hmmm no właśnie przeczucia za to print fajny i paski też super brawo za pomysł Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#56
podpisuję się pod słowami dziewczyn, to białe pole aż się prosi o napis lub coś innego, poza tym baaaardzo mi się podoba :-)
Odpowiedz
Reklama
#57
Dzięki dziewczyny za odwiedziny. Skrzynka zostanie taka jak jest. Podoba mi się przy takim zakończeniu. Smile Stąd tak a nie inaczej wygląda. Big Grin
Następnym razem, może dla kogoś wymaluje i środek. Smile
Odpowiedz
#58
Uwielbiam tego typu prace. Sama coś tam kiedyś zrobiłam w tym stylu ale zawsze podziwiam prace innych Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#59
Pudełko w temacie szulerskim.

[Obrazek: DSC_5379.JPG]

[Obrazek: 21+Anucha+szczeg%C3%B3%C5%82.JPG]

[Obrazek: 21+Anucha+szczeg%C3%B3%C5%82+1.JPG]

[Obrazek: DSC_5382.JPG]
Odpowiedz
#60
Świetna, wyrazista kompozycja, interesujące detale. Mnie brakuje jednak lakieru, te czerwone i czarne płaszczyzny wylakierowane na gładko wyglądałyby jak laka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl