Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anucha pokazuje co ma: nalocik bombkowy 2013 str. 11
#21
Na życzenie Smile
[Obrazek: chustecznik+%C5%BCeglarski+Anucha+2.JPG]

[Obrazek: chustecznik+%C5%BCeglarski+Anucha+3.JPG]
Odpowiedz
Reklama
#22
Bardzo ciekawa kombinacja szablonu z przejsciami kolorystycznymi, swietnie sie wpisala w gore chusteczniki. I koniecznie takie duze zdjecia nam potrzebne Smile albo zblizenia...
Odpowiedz
#23
boki sa dla mnie przecudne, a jakby je tak miejscami jeszcze przeciągnąl płynnymi metalami- takim srebrnym albo złotym jeeejku alez by było boooooska
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#24
Tak, tam jest szablon.
Metali boję się jak ognia, tak blisko jest kicz od elegancji.
Dziękuję za tak pozytywne reakcje. Nie spodziewałam się przy tym pudle.
Odpowiedz
#25
Nooo, wiedziałam, ze trzeba krzyczeć o duże zdjęcia! Boki wspaniałe, kolory, przetarcia, szablon, miodzio. Mówiąc szczerze, są zbyt wyrafinowane do tej góry... Poza tym kolory nie do końca się łączą, u góry błękity, na bokach turkusy. Ale to nieważne, cudnie to zrobiłaś!
Odpowiedz
#26
fajne to pudło, takie wspomnienie minionego lat bardzo fajnie to wygląda i szablon jak słońce pięknie brawo
Odpowiedz
Reklama
#27
(09-09-2013, 09:34 PM)Erato napisał(a): Nooo, wiedziałam, ze trzeba krzyczeć o duże zdjęcia! Boki wspaniałe, kolory, przetarcia, szablon, miodzio. Mówiąc szczerze, są zbyt wyrafinowane do tej góry... Poza tym kolory nie do końca się łączą, u góry błękity, na bokach turkusy. Ale to nieważne, cudnie to zrobiłaś!

Co do niedopasowania kolorów to fakt. Ale nie miałam dość barwników ani czasu. A dół jest odbiciem góry, więc nie zgodzę się z Tobą w kwestii wyrafinowania. Nie zdążyłam też polakierować. Przyznaję się bez bicia. Smile
Odpowiedz
#28
Podoba mi się, że nie patyczkujecie się i mówicie co myślicie. Nawet jeśli macie inne zdanie. Dzięki.
Odpowiedz
#29
Dodaje coś nowego!
Pudełko było stare oraz drewniane i spłatało mi figla. Przy lakierowaniu lakier odszedł. Jak na tłustej powierzchni. Robiłam dalej, czyli od nowa zamalowawszy spodnią warstwę.
A butelka powstała, bo mi się jej kształt spodobał.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#30
ładny komplecik zmajstrowałaś, taki dziewczęcy i słodki. ciekawi mnie jakie jest jego przeznaczenie ??? co to za różowy płyn w butelce???
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl