Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decu moja pasja i coś nowego str.5
#1
Exclamation 
w witalniku się przywitałam i za wstawianie zdjęć w złe miejsce słuszny oper dostałam więc się szybko poprawiłam i do tego działu trafiłam a tak na poważnie to w witalniku opisywałam swoje problemy z wstawieniem zdjęć i drogę przez mękę która i tak nigdzie mnie nie zaprowadziła więc proszę o wybaczenie ,ale nie będą to miniaturki z możliwością powiększania tylko zdjęcia w większym formacie prace które wstawię są to prace w większości z ostatniego okresu z wyjątkiem jaj wielkanocnych które robiłam w lutym i marcu miło mi będzie jeśli wypowiecie się szczerze nawet krytycznie jeśli zasłużę na krytykę ,przyjmę ją z pokorąUndecidedSmileBig Grin

[Obrazek: 7rus.jpg]

[Obrazek: zm0p.jpg]
[Obrazek: 7lh4.jpg]
[Obrazek: kvhi.jpg]
[Obrazek: cjqe.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#2
Ciesze sie, ze roznorodne prace wstawilas Smile
Jajeczka przepiekne, printroomowe bardzo ciekawe, bardzo lubie wzor damaszkowy, wiec ta mi w oko wpadla, jeszcze widze piekne reliefy na rozyczkowym, a zajaczki na ksztalcie bombkowym sa przeslodkie.
Ale najpiekniejsza jest butelka, a to przez ten pasek biegnacy na dole, element dodatkowy, tak wiele, moim zdaniem, wnoszacy do pracy. Powiedz prosze, co to jest? Gotowa tasma, ktora posrebrzylas?
Ogolnie - wyrobiona reka, dojrzale decu. A co do zdjec, od teraz moze rob pare zblizen, do 5 zdjec mozna wstawiac, wiec szczegoly na pewno w zblizeniach da sie pokazac Smile
Odpowiedz
#3
No kobieto - pojechałaś!
Na wszystko z przyjemnością patrzę, ale butelka... łał Smile
Odpowiedz
#4
(08-27-2013, 11:02 PM)oli napisał(a): Mnie też szlaczek intryguje na butelce, a jajka to już w ogóle fajne, zwłaszcza te czarno-białe. Tylko błagam: jakieś wielkie litery, kropki, przecinki i tekst podzielony na zdania, bo bardzo źle się czyta.

Mówisz i masz,tylko każde forum rządzi się innymi prawami zaglądałam na takie w którym nie można było używać dużych liter więc muszę trochę się zapoznać z prawami tu panującymi. Do rzeczy szlaczek na butelce to nie moje dzieło ,ta butelka była z tym metalowym szlaczkiem ja tylko zrobiłam resztę .Bardzo się cieszę że moja radosna twórczość przypadła wam do gustu mam bardzo dużo zdjęć ,ale będę je wstawiała po troszku .Jeśli zaś chodzi o dojrzałość i pewną rękę to bardzo się cieszę że tak uważasz ,ale ja cały czas się uczę i jeszcze bardzo dużo nie wiem ,tylko do każdej pracy podchodzę z sercem i pasją bo na prawdę lubię to robić.
Odpowiedz
#5
Bardzo ładne prace ,widać żeś nie Świeżynka w tym temacie Smile. Pokazuj więcej Smile.
Odpowiedz
#6
Szlaczek na wazonie jest zrobiony szablonem ,ale nie farbą tylko masą szpachlową z castoramy i jest wypukły . Co do stażu w decu to sama nie wiem pierwszą pracę zrobiłam jakieś siedem lat temu taką znalezioną szkatułkę i jedną butelkę ,ale nie wciągnęło mnie to wcale i dopiero w zeszłym roku przed świętami w grudniu zrobiłam kilka bombek i tak się zaczęło.Teraz przynajmniej raz w miesiącu muszę coś zdecupażować bo mi tego brakuje ,więc nie wiem czy to długo czy krótko nie mam porównania.
Odpowiedz
Reklama
#7
Nie wiem która praca dla mnie jest najładniejsza . Wszystkie są piękne . Widać w nich oddane serce i pasję. Właśnie tak powinno się tworzyć pasję.SmileSmile. Kielichy są świetne , pisanka z zajączkiem wymiata a butla - cud malina WinkSmile.
Odpowiedz
#8
Mnie też butla w oko wpadła Smile pięknie z tym szlakiem się prezentuje, już myślałam, że to metaloplastyka na folii aluminiowejSmile
Brawo za fajne, różnorodne prace Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#9
Mnie rowniez podobaja sie Twoje prace. Przypadly mi do gustu lampiony. Nie lubie co prawda zlota, ale tu akurat mi pasuje.
Chetnie zobacze kolejne praceSmile
Odpowiedz
#10
Bardzo się cieszę ze podobają się wam moje decu tworki i bardzo fajnie że chcecie jeszcze coś zobaczyć .Pokaże wam teraz komplet na działkę dla mojej koleżanki w skład wchodzi pudełko na herbatę ,butelka taca,serduszko i chustecznik .

[Obrazek: szt0.jpg]

[Obrazek: 4cvj.jpg]

[Obrazek: xv9x.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl