Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decu moja pasja i coś nowego str.5
#51
(09-17-2013, 04:10 PM)wiolka42 napisał(a): Dziewczyny mi podpowiadały żeby folię pomalować złotą farbą . Ja też sie przybieram do złotego kucia i właśnie mam zamiar tak zrobić SmileSmile.

dziękuję za rade na pewno spróbuję może coś wyjdzie.

Rapsody butelki fajnie się robi ,uwielbiam robić butelki dziękuję za miłe słowa
Odpowiedz
Reklama
#52
Ja bym poszukała jednak złotej folii (albo wykorzystała szlagmetal) - złota farba na srebrnej folii to nie jest najlepszy pomysł, już prędzej złota pasta pozłotnicza albo woski...

A komplet z butlą bardzo klimatyczny Smile
Odpowiedz
#53
hmm ewentualnie srebro pociapane bitumem też daje ciut podobny efekt
Odpowiedz
#54
wieki mnie u was nie było ,ale zaglądałam w wolnych chwilach oglądałam wasze prace wstawiałam komentarze i uciekam bo pracy miałam strasznie dużo .Ostatnie święta oraz nowy rok spędzałam u dzieci w Wielkiej Brytanii ponieważ córka miała termin porodu na 19.12.2013 no i pomoc mamusi czyli moja okazała się niezbędna .W związku z wyjazdem musiałam porobić sporo prezentów oczywiście wszystkiego nie będę pokazywać bo bym was zanudziła ,ale pokażę kilka bombek i komplecik jaki zrobiłam dla córki.



                   


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#55
Witaj, obejrzałam cały wątek Smile świetne prace, ostatnie bomki cudo, szkoda, że tą z rudzikiem już Oli zajumałaWink ale za to ja porywam te z damami, przecudne są Big Grin
Odpowiedz
#56
I ja Ci gratuluję Wink))
Wszystko piękne ale dla mnie naj to biały komplet z gwiazdą. No i fajne te ozdoby 3D Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#57
wielki dzięki kobitki jak zawsze bardzo się cieszę że wam się podoba i dziękuje za gratulacje teraz jestem babcią pełną gębom bo do tej pory to byłam żoną dziadka ,albo jak któraś fajnie określiła dziadówką ,ale teraz urodziła się wnusia .Moja córcia ma parkę więc ja jestem prawdziwą babcią
Odpowiedz
#58
Gratulacje babciu SmileSmile.

Dobrze że Olka zostawiła to co mi się naj podoba . Ukradam butelkowo-kieliszkowo- bombkowy komplet zanim inne porywaczki tu się zjawią . Wszytko piękne Smile.
Odpowiedz
#59
No cuda cudniaste! Wszystkie! Bombidła całkiem nie podlegają określeniu - same w sobie klasą.
Odpowiedz
#60
ja również gratuluję :-)
jak dla mnie na pierwszym miejscu jest sospesso, bardzo lubię ten efekt, wyszedł bardzo ładnie :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl