Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decu moja pasja i coś nowego str.5
#21
no dziewczyny nadrobiłam zaległości pooglądałam wasze piękne prace troszkę mnie nie było ,ale padł mi internet i ciemność nastała teraz działa wiec nadrabiam ,o komentowanej pracy to nie mam za wiele do powiedzenia takie było zamówienie konkretne co do motywów i kolorystyki wiec ja tylko wykonawcą byłam ,ale jedynie muszę powiedzieć że w realu praca wyglądała o niebo lepiej prawie doskonale ,a prawie czyni wielką różnicęBig GrinBig Grin nie ma co dalej gadać bo praca już u ludzi i podoba się a to najważniejsze.Wstawię dziś
kilka fotek z pracami z początku sierpnia miłego oglądania

[Obrazek: h7x7.jpg]

[Obrazek: xghm.jpg]



[Obrazek: vuls.jpg]

[Obrazek: adu1.jpg]

[Obrazek: 9rom.jpg]

[Obrazek: 3rv1.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#22
Kocham zadecupażowane butelki Smile.Bardzo ładnie je zrobiłaś.
Odpowiedz
#23
Piękny chustecznik i świeczniki. Super reliefy na nich Wink Butelki także śliczne Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#24
Komplet brązowo-biały z reliefami równiutki jak z fabryki Big Grin Doskonałe reliefy, pasta strukturalna?

Butelki bardzo starannie wykończone, tej większej niestety nie widać dokładnie na zdjęciu... Na mniejszej ładne cieniowanie.
Odpowiedz
#25
Dużą butlę zabieram - świetne te kropy! I szarości! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#26
Cuda cuda! nie umiem się zdecydować, które piękniejsze! Długo mnie nie było a tu tyle się działo Wink Zdolniacha!
Odpowiedz
Reklama
#27
Komplet brązowo-biały z reliefami równiutki jak z fabryki Big Grin Doskonałe reliefy, pasta strukturalna?
No właśnie nie pamiętam czym robiłam możliwości są dwie ,albo pasta strukturalna albo szpachla do drewna z Castoramy.

korek w butelce a właściwie w karafce oryginalny taki już był a tak w ogóle to bardzo się cieszę że się wam podobają moje wytwory. Teraz robię 4 prace jednocześnie i wszystkie jakoś tak bez przekonania, bez pomysłu oczywiście jak zrobię to pokażę sama jestem ciekawa co mi z tego wyjdzie i czy pokażę to w tym dziale czy w innym, tym z poczuciem humoru UndecidedWinkBig Grin
Odpowiedz
#28
butla w kropki moim faworytem
fajna kolorystyka
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#29
Butelki cudne. Lubie butelki i robic i ogladac wiec i tu jestem na TAKSmile
Natomiast komplet z reliefami wymiata. Zwlaszcza ta lubianka. Podziwiam, ze to wszystko sie trzyma na niej.
I jeszcze pytanie nie zwiazane z pracami....co to za piekny krzak za butelkami. Tez chce taki do ogroduSmile
Odpowiedz
#30
shanna jeżeli pytasz o te kwiatki za butelkami to jest to jakas odmiana pelargonii ja mam takie w skrzynkach na balkonie kwitną obficie musze sobie zostawić na sadzonki na nastepny rok Smile.Sory że sie wtrąciłam - w sumie to nie było pytanie do mnie Wink.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl