Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak na dobry początek
#21
Proszę, proszę - Kazia i Hania wkrótce zdekupażują wszystko-coś mi się taki scenariusz widzi, patrząc na zdjęcie z drzwiamiSmile Jako jedna z nielicznych jesteś za pan brat z jednoskładnikowcem -chyba go lubisz??Prace ładne i ja się niczego nie czepię i żałuję, że stolik już mi podradziono.
Odpowiedz
Reklama
#22
(02-23-2014, 06:45 PM)apawlaczka napisał(a): ja mam babcię Lewandowską - poważnie :-)

Ale tamta od szafki była Lawendowska Big Grin
Odpowiedz
#23
a czy my się przypadkiem z facebooka nie znamy :-)??? apawlaczka Tak, tak znamy się Aniu,z Fb i z Inspirello Smile Virgo_777 Kaziu, czy ja dobrze zrozumiałam? Bombki na Wielkanoc ??? Bombki są na Boże Narodzenie , ale polecą tuż po Wielkie Nocy, kiedy to rodzinka będzie wracać do Londynu Smile asiek_71 Lubię prace z ,,jednoskładnikowcem ",i ponoć on mnie także Smile W domu mam już kilka półeczek,stolików,krzeseł,pudło po kapeluszach,manekin,starą walizkę, pudełeczek,skrzyneczek i jeszcze by tu długo wymieniać Smile Ale czy Wam Kochaniutkie pokażę ,to się jeszcze zastanowię Smile Teraz możecie sobie po mnie pojechać Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl