Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry! :)
#1
Witam was!

Nazywam się Asia, dla przyjaciół ważka bądź wasia.
Deku zainteresowałam się dosłownie parę dni temu i tak oto znalazłam się na tym świetnym forum. Już z góry dziękuje wszystkim którzy odpowiedzieli i będą odpowiadać na moje prawdopodobnie strasznie niemądre pytania "nowicjusza" postaram się nie być kulą u nogi Smile Jak na razie zbieram wszystkie potrzebne mi rzeczy. Wyszperałam już całego domu butelki, buteleczki, drewniane pudełka czy puszeczki - wole na początku poćwiczyć zanim coś zakupie i nieumyślnie zniszczę Big Grin

Co do mnie samej, mam 24 lata, studiuje amerykanistykę w Krakowie. Uwielbiam czytać fantastykę, oglądać filmy ( każda tematyka ) i szukać sobie nowych hobby które przeważnie dają uciechę osobom trzecim, taka już moja natura - decu będę prawdopodobnie w 99% obdarowywała moją mamę oraz przyjaciółkę.

Mam nadzieję, że wspólnie będziemy się dobrze bawić na tym forum i jeżeli tylko sama będę się czuła na siłach postaram się również wspierać moją wiedzą nie tylko w sprawach deku ale może i innych Smile



Buziaki!
Odpowiedz
Reklama
#2
A pewnie, ze nie samym Smile
Witaj Asiu!

dominika
Odpowiedz
#3
No popatrz Aśka jakie tu mądre głowy mamy, faktycznie decu to pasja, ale obok niej jest jeszcze życie, które chwilami jest raczej mało pasjonujące hi hi

twórz dziewczyno i się tu nam ładnie chwal :-)

pozdrowionka
Odpowiedz
#4
WitajSmile
Odpowiedz
#5
Cześć Waśka! Big Grin

Masz u mnie plusa za tak obszerne "CV" Tongue Miło się rozmawia z kimś, o kim wie się coś więcej...

A Forum to skarbnica wiedzy, ale... ciężko coś znaleźć, bo Forum rozrasta się w tempie zastraszającym! Smile Nie przejmuj się za bardzo wiedzą teoretyczną - najlepiej uczyć się na własnych błędach! Tongue Zacznij tworzyć, pokazuj, a my Ci podpowiemy co zmienić, co dorobić itp. Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#6
Witaj Ważko! Ładne pseudo, idź zaraz do wątku Zuzy obejrzeć cudne pudełko z ważkami Big Grin
Och, zazdroszczę Ci studiów w Krakowie, sama ostatnio skończyłam podyplomówkę (ząjęcia na Kazimierzu), więc znam czar tego miasta.
Życzę Ci dobrej zabawy na forum!
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl