Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
#21
Obiecałam kity więc ...........tadam     .
Odpowiedz
Reklama
#22
Już?!?!?!?! Zdolna i pracowita z ciebie kobita! Smile

A powiedz mi - to się nie rozlatuje jak się w rękę weźmie? Nigdy jeszcze na żywo nie widziałam tych składanek...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#23
Wcale się nie rozlatuje te trójkąciki są tak ściśle powkładane że można tym rzucać SmileSmile. Każdy kto ogląda moje prace musi je wziąć w rękę ..........nie wiem dlaczego Wink.
Odpowiedz
#24
Wiesz co Renia wydaje mi się że każdy kto zaczyna zabawę z origami robi łabędzia - nie wiem dlaczego SmileSmile. Myśmy też od niego zaczynały a teraz zaczynamy się prześcigać w pomysłach Smile. Im fajniejszy pomysł tym większe wyzwanie.
Odpowiedz
#25
swietne te skladaki, podobaja mi sie .... i nawet tak nie bardzo do Kitty podobne, co w moim swiecie akurat plusuje SmileSmile
Odpowiedz
#26
Kawaii jakby powiedzieli Japończycy Big Grin Bardzo to jest takie japońskie właśnie, a już Hello Kitty szczególnie.
730 kawałków? Czapki z głów!
Odpowiedz
Reklama
#27
Wiesz co Erato niedługo Smile Boże Narodzenie i już wylukałam fajniuśkiego bałwanka 1200 modułów - to dopiero wyzwanie co tam 700 Wink.
Odpowiedz
#28
No to do roboty! Do Wigilii zdążysz Big Grin Albo - mam lepszy pomysł! Co się będziesz rozdrabniać i bombki robić, zrób z orgiami całą choinkę Big Grin

Z ORIGAMI miało być Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#29
(08-22-2013, 03:38 PM)Erato napisał(a): zrób z orgiami całą choinkę Big Grin

Z ORIGAMI miało być Big GrinBig GrinBig Grin

Hi hi hi...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#30
Erato jasne ze z origami hahhhahahah . Myślę że do Wigili zdążę z tym bałwanem Wink. Czy o takiej choince     myślałaś? Oczywiście nie ja ją robiłam ........czego to ludziska nie wymyślą . A skoro się dziś rozbujałam w temacie origami to zobaczcie to to     może kiedyś się skuszę na taką zestaw do kawy Wink.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl