Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Kawaii jakby powiedzieli Japończycy Big Grin Bardzo to jest takie japońskie właśnie, a już Hello Kitty szczególnie.
730 kawałków? Czapki z głów!
Odpowiedz
Reklama
Wiesz co Erato niedługo Smile Boże Narodzenie i już wylukałam fajniuśkiego bałwanka 1200 modułów - to dopiero wyzwanie co tam 700 Wink.
Odpowiedz
No to do roboty! Do Wigilii zdążysz Big Grin Albo - mam lepszy pomysł! Co się będziesz rozdrabniać i bombki robić, zrób z orgiami całą choinkę Big Grin

Z ORIGAMI miało być Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
(08-22-2013, 03:38 PM)Erato napisał(a): zrób z orgiami całą choinkę Big Grin

Z ORIGAMI miało być Big GrinBig GrinBig Grin

Hi hi hi...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Erato jasne ze z origami hahhhahahah . Myślę że do Wigili zdążę z tym bałwanem Wink. Czy o takiej choince     myślałaś? Oczywiście nie ja ją robiłam ........czego to ludziska nie wymyślą . A skoro się dziś rozbujałam w temacie origami to zobaczcie to to     może kiedyś się skuszę na taką zestaw do kawy Wink.
Odpowiedz
Jacieżpierdzielę, a Ty dziecino dalej, jak ten świstakBig Grin
Podobają mi się te papierowe składanki (wiśtawio! składanki), ale za żadne skarby bym nie chciała tego robić. Mój podziw dla Ciebie jest wielki, wielgachnySmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
Gra nie cały czas w międzyczasie jakiś decu poczyniłam ,chciałam go dziś wrzucić bo była burzliwa dyskusja na temat komentarzy Smile , ale fotka wyszła pożal się ..........i dałam sobie spokój . Na razie odkładam warsztat origami i chyba zacznę haft krzyżykowy i oczywiście coś z decu . Ale patrząc na Wasze prace decupowe w których łączycie różne techniki to szczerze mówiąc odechciewa mi sie . Mój decu jest raczej na poziomie podstawowym i czuję się przy Was jak szara myszka . Czasami się zastanawiam czy wrzucić jakąś moją pracę czy lepiej nie SmileSmile. Dzięki za miłe komentarze pod origami Smile.
Odpowiedz
Wiola, jasne... kazdy doswiadczony w decu sie po prostu kiedys obudzil i juz ot tak sobie robil, praktyka kochana, praktyka i ciekawosc mieszania. Kazdemu wyjdzie, tylko trzeba chciec... i robic Smile Wiec wrzuc na luz, skladaj spokojnie papierki (znow sie pochyle w uklonach, bo to ponad moje wyobrazenie Smile), a i decu wrzucaj, jak tylko masz ochote! SmileSmile
Odpowiedz
O matko kochana ależ to trza mieć cierpliwość, podziwiam ogromnie.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Oj Nata jaką cierpliwość .........do dzieci to trzeba miec cierpliwość a nie do pasjiSmileSmileSmile.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości