Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
... kobieto na samą myśl o tych trójkącikach dostaję cygańskiej chorobyBig Grin
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
(08-16-2013, 07:27 PM)grarut napisał(a): ... kobieto na samą myśl o tych trójkącikach dostaję cygańskiej chorobyBig Grin

....a i ja nie za dobrze sie czujeTongueTongueTongue

730- powodzenia I cierpliwosci. I koniecznie pochwal sie efektem bo choc hello kitty to nie moja bajka to chetnie zobacze jak wyszlo.
Odpowiedz
Jak zrobię to się pochwale Smile nie robię jej dla siebie bo juz jestem za duża na takie zabawki Wink. Moja koleżanka ma małą Zosię która lubi takie pierdułki - dostała już ode mnie koszyczek origami i tego czarnego pingwinka . Miałam już zaprzestać origami bo nie mam co z tym robić pomimo tego że jest to bardzo wciągające , ale jak zobaczyłam tą kitty to nie moge się oprzeć Smile . Myslę że mama Zosi zrobi mi trochę trójkącików Wink.
Odpowiedz
matko boska... nie wypowiem sie na temat trojkacikow, bo zamarlam z przerazenia SmileSmile
Odpowiedz
Obiecałam kity więc ...........tadam     .
Odpowiedz
Już?!?!?!?! Zdolna i pracowita z ciebie kobita! Smile

A powiedz mi - to się nie rozlatuje jak się w rękę weźmie? Nigdy jeszcze na żywo nie widziałam tych składanek...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Wcale się nie rozlatuje te trójkąciki są tak ściśle powkładane że można tym rzucać SmileSmile. Każdy kto ogląda moje prace musi je wziąć w rękę ..........nie wiem dlaczego Wink.
Odpowiedz
Jejku, ale to ładneSmile Mam tak zrobionego łabędzia w pracy, dotałam od uczniów i wcale się nie rozlatuje.
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Wiesz co Renia wydaje mi się że każdy kto zaczyna zabawę z origami robi łabędzia - nie wiem dlaczego SmileSmile. Myśmy też od niego zaczynały a teraz zaczynamy się prześcigać w pomysłach Smile. Im fajniejszy pomysł tym większe wyzwanie.
Odpowiedz
swietne te skladaki, podobaja mi sie .... i nawet tak nie bardzo do Kitty podobne, co w moim swiecie akurat plusuje SmileSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości