Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lbasia moje prace
#1
Pierwsza moja prezentacja na próbę.

Chyba się udało, a więc to moje początki
   


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Reklama
#2
Wszystkie bez wyjątku śliczne. Najbardziej podoba mi się ta z drzewkiem ale innym nic nie brakuje.
Widać, że już jakiś czas bawisz się decu Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#3
Szczególnie podoba mi się ta z reliefem bluszczowym. I ta pierwsza cieniowana. Zegar też. Wszystkie mi się podobają!
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#4
Zegar pierwsza klasa, pięknie wycieniowany. Na pudełku z makami trochę widać granice motywu (wydzierane?...). To z różą i reliefem doskonałe, a mnie najbardziej podoba się "Tea time" Smile Bardzo ładny motyw. Bonsai czegoś jakby brakuje, jakiegoś zamknięcia tego motywu na wieczku.
Odpowiedz
#5
(07-19-2013, 03:29 PM)Lady_Slonko napisał(a): Najbardziej wpadło mi w oko pudełko z drzewkiem, w pierwszej chwili miałam wrażenie że to praca 3D, bo widziałam wypukłe drzewo - chyba mam coś z oczami Smile

Haha... Miałam to samo złudzenie dlatego tak mi się spodobało Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#6
Dla mnie najbardziej podoba się zegar Smile.Mogę go ukraść Wink
Odpowiedz
Reklama
#7
Zegar ma piekna kolorystyke, tlo jest idealne do tego motywu! Kocham reliefy, wiec dla mnie makowe pudlo na drugim miejscu.. no i na pewno to nie poczatki, bo widac wprawna reke i zamierzenia kompozycyjne przemyslane od A do Z Smile
Odpowiedz
#8
Bardzo dziękuję za Wasze opinie i komentarze. Przyznaje nie jestem świerzynką, ale na pierwszy ogień przedstawiłam Wam moje starsze prace może nie wszystkie są pierwszych lotów, ale rozkręcałam się Smile
No to chronologicznie następne:
   
   
   
Odpowiedz
#9
Podobaja mi sie Twoje prace. Najbardziej pudelko makowe i z drzewkiem. Ciekawie zrobilas tez butelke. Tylko co tam zielonego jest na gwincie i ponizej???
Odpowiedz
#10
z wszystkich fajnych prac zegar podoba mi się najbardziej
fajny motyw, a cieniowanie jeszcze fajniejsze
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl