Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U Teśki.. szkatułkowo ciąd dalszy str 29
#21
Shanna jeśli taka wielkość może być wstawiana na forum to poprawię
wszystkie fotkiRolleyes
Odpowiedz
Reklama
#22
O, teraz widać i do garnka nie trzeba zaglądać Big Grin Ładny ten zegar, takie klasyczne decou. Ornamenty z serwetki pięknie dopasowane do kwiatów. Romantycznie, różowo, buduarowo, czyli nie moje klimaty, ale rzecz śliczna.
Odpowiedz
#23
Fajnie połączyłaś motywy z obu serwetek Smile i wyszła bardzo zacna praca Smile
Odpowiedz
#24
muszka, vikiHeart
i ciąg dalszy wcześniejszych prac, bo na chwilę obecną
mały zastój w decu Undecided
butelka na imieniny dla koleżanki
[Obrazek: butelka-w-roze.jpg]
[Obrazek: butelka-w-roze.jpg]
[Obrazek: butelka-w-roze.jpg]
Odpowiedz
#25
Oglądałam zegar parę dni temu i brakowało mi określenia - buduarowy - tak, właśnie taki on jest - do buduaru damy. Bardzo dobrze graja ze sobą te wszystkie motywy.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#26
Tak, jak zegar jest dla mnie bez pudla skomponowany, eski i roze sie sa swietnie polaczone, to mam wrazenie, ze (wlasnie zaraz po zegarze Smile), to polaczenie krwistych platkow z tymi nieco przygaszonymi, nie jest fortunne, w pierwszej chwili odnioslam wrazenie, ze to spodnia czesc serwetki, cien tej wlasciwej. Chyba te ornamenty wlasnie, wyzierajace spod krwistych roz, wiecej by tu 'ciekawego' zrobily. Choc na ostatnim zdjeciu wzor 'prawie' wygrywa, no ale na na pierwszym juz nie Smile. A sama butelka, jaki ma ladny ksztalt! Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
Widze!!!!!
Sliczna butelka. Lubie takie czyste decu, choc po tym wszystkim co dziewczyny robia od razu cisnie sie pytanie ''czy nie moznaby pociemnic'' Tongue Ale nie tu. Butla mega dopracowana. Kolezanka bedzie zachwyconaSmile
Odpowiedz
#28
Zegar jest taki kobiecy, do romantycznego domku. Butla zresztą też. Piękne prace Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#29
Piękne prace.Zachwycam się :-)
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#30
Bardzo ładna butelka i jeden z fajniejszych motywów Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl