Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Dziupli Kruszyny.....pudełko z dziewczynką
#51
Kruszynko droga , przepiękne prace jak zawsze z resztą nie ma co ukrywać że "miszczu" z Ciebie ,za to dostajesz ode mnie 5 Smile
Odpowiedz
Reklama
#52
Kruszyno w twojej dziupli jest pięknie Smile wszystkie prace śliczne a lanka i serduszka zabieram bo mi pasują jak ulał bardzo mi się podobają

Kruszyno w twojej dziupli jest pięknie Smile wszystkie prace śliczne a kanka i serduszka zabieram bo mi pasują jak ulał bardzo mi się podobają
Odpowiedz
#53
wiaderka zakładki wszyyyyyyystko slicze, strasznie lubie klimaty transferowo-stemplowe ehhh cuda Panie cuda
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#54
robię prace w różnym stylu i różnymi technikami ,ale ten styl to jest to co mi w duszy gra wszystkie twoje prace są piękne i pięknie wykonane .
Odpowiedz
#55
podpisuję się pod słowami dziewczyn, wyjątkowo dopracowane dzieła, super idę zajrzeć do dziupli :-)
Odpowiedz
#56
Witajcie!
Dziękuję Wam za odwiedzinki i komentarze,(aż się zarumieniłam) Smile
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać skrzynkę na wino- zrobiłam ją na ślub. Para Młoda chciała wino zamiast kwiatków Smile (ciekawe co z nim będą robić Wink )

[Obrazek: DSC04137.JPG]

[Obrazek: DSC04138.JPG]
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Reklama
#57
(09-12-2013, 09:00 PM)Ataner napisał(a): Zapełnią piwniczkęTongue

Eeee tam.... Wypiją! Big Grin

Bardzo fajne pudełko - na ostatnim zdjęciu wydaje się, że para młoda w pudełku stoi Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#58
(09-12-2013, 09:09 PM)Zuza napisał(a): Bardzo fajne pudełko - na ostatnim zdjęciu wydaje się, że para młoda w pudełku stoi Big Grin

Zgadzam się w całej rozciągłości!
Odpowiedz
#59
no faktycznie tak jak by tańczyli w pudełku, bardzo mi się podoba pięknie u Ciebie ,ale ale ten stolik na którym stoją kwiaty zioła i pudło to chyba prosi się o twoje sprytne i utalentowane raczki Big GrinBig GrinBig Grin bardzo przepraszam ,ale ja chyba mam jakieś skrzywienie bo wszędzie widzę coś do oklejenia lub pomalowania HeartUndecided
Odpowiedz
#60
Mlodzi pewnie na poprawiny zbierajaTongueTongueTongue
A skrzyneczka elegancka. Nie za duzo na niej nie za malo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl