Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Dziupli Kruszyny.....pudełko z dziewczynką
(03-01-2015, 11:21 PM)wiolka42 napisał(a): Ja mam dwie sole . Do potraw i kąpieli Sad. I nie zrobię takiego ładnego aniołka Sad.

Hi hi hi... Ja tak samo Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Dziś moja praca konkursowa. Chodził za mną taki kalendarz decu już parę lat, ale jakoś nigdy nie mogłam się zdobyć aby go ozdobić Smile Tymczasem Marta pokazała kiedyś zeszyty i mnie zainspirowała Smile
Praca prosta. Nawet bardzo. Kalendarz w skóropodobnej okładce, pomalowany primerem, farbą i oklejony serwetkami. Troszkę wycieniowany, na grzbiecie dałam koroneczkę, ciut patyny wosku i lakier matowy. Uwielbiam go! Daje taką satynową milutką w dotyku powierzchnię Smile

A na koniec BARDZO dziękuję za głosy oddane na moją pracę. Zajęła drugie miejsce, naprawdę się nie spodziewałam tak wysokiej pozycji. Smile

[Obrazek: DSC06869.JPG]

[Obrazek: DSC06870.JPG]

[Obrazek: DSC06871.JPG]

[Obrazek: kalendarz.jpg]
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Bardziej mi się podoba tył - te róże są piękne.
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
ja pierdziu. przepraszam, ale tak mnie zmyliłaś, że łoj!! po Twoim ostatnim (swoją drogą cudownym) aniołku myślałam, że z rozpędu złociłaś dalej i obstawiałam pracę nr 1, czyli butelkę. Zeszyty kojarzyłam z Gosią Mdecu i jeszcze te róże, o których pisała, że są jednymi z jej ulubionych, że myślałam, że to jej i nie mogłam w to uwierzyć kiedy Merilon napisała, że to nie jest praca Gosi! to się zdziwiłam... obstawiałam błąd Mer Big Grin
nie mniej jednak kalendarz śliczny i jak najbardziej kobiecy - i formie i jako przedmiot, damski artefakt, stały bywalec bezdennych torebek Smile
Odpowiedz
Jest piękny i bardzo kobiecy. Cudne cieniowania. I ta koronka jak kropka nad i.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ja obstawiałam że to praca Marty Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Ja też nie podejrzewałam, że to Twoja Kruszyno praca. Ładnie połaczyłaś różne motywy i koronkę. Profeska.
Odpowiedz
cieszę się, że udało mi się Was zmylić Smile bo to znaczy, że moje pracki nie są takie oczywiste Smile
Z tą koronką to miałam niezłą przeprawę- za nic nie chciała się przykleić,ciągle gdzieś odstawała. Dopiero klej introligatorski dał radę Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
A ja byłam pewna, że to praca Słąka naszego, na 99,99 % bym właśnie ją, jako autorkę, obstawiała, a tu masz - Kruszka Cyklop
Zaskoczyłaś mnie totalnie Naughty

A praca romantyczna i bardzo kobieca, podoba mi się Smile
Odpowiedz
Za to ja odgadłam ;o)))) Pięknie wyszedł ten kalendarz. ;o))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl