Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biżu każdy może - Mod Podge Dimensional Magic uaktualnienie
#31
Poczytałam tez tę dyskusję o mętnieniu i jedna z użytkowniczek sugeruje, żeby zabezpieczać powierzchnię Mod Podge lakierem akrylowym w sprayu, wtedy ma to nie mętnieć. Ciekawe, spróbuję jedne rzeczy spryskać lakierem, a inne zostawię i zobaczę, czy będzie różnica.
Odpowiedz
Reklama
#32
Polakierowałam muszelkę, turkusowy kwadracik i kolczyki, które jeszcze dzisiaj schły i się nie doczekały fotek. Z nich jestem szczególnie zadowolona i chyba byłoby mi szkoda, gdyby zmętniały i straciły blask Undecided
Odpowiedz
#33
Muszelka! Muszelka!! Muszelka!!!

Muszelka moja musi być i basta!!!! O!!!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#34
Zuza, no jasne - Ty jesteś nadmorska czarodziejka, to Ci się muszelka należy Big Grin

A tu jeszcze jedne kolczyki, na razie ostatnie z pierwszego rzutu produkcji Big Grin Oczywiście na zdjęciach tego nie widać, w żywicy zatopiłam kawałeczki ametystu i koraliki.
Te kolczyki są zrobione z czystych mik, które kupuję w kolorówka.com - kolory są po prostu obłędne. Gdyby ktoś się zastanawiał nad kolorami w tym sklepie, to podaję - tu są użyte trzy do uzyskania bazy: fiolet Patagonian Purple, Tangerine Pearl oraz Tibetan Ochra. Złote refleksy to 24 Karat Gold, który jest tak rewelacyjny, że zamierzam kupić duże opakowanie. Faktycznie wygląda jak złoto, w żywicy czy lakierze daje podobny efekt jak folia do złoceń.

Z kolei do "podrabiania" białej masy perłowej idealny jest Starluster, tego użyłam jako bazy w wisiorku z muszelką.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#35
Jesteś biżu czarodziejka . Piękne co tu dużo gadać SmileSmile.
Odpowiedz
#36
Pięknie dziękuję Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#37
No to bierz się do roboty, koleżanko! Smile Mówię Ci, frajda jest z tego ogromna. Chociaż zobaczymy, czy za parę miesięcy to wszystko nie straci tego blasku i przejrzystości... Te ostatnie kolczyki są lakierowane i miejmy nadzieję, że to utrwali efekt.
Odpowiedz
#38
Bazy są metalowe siakieś, a co to za metal to pojęcia nie mam. Akurat dorwałam takie w moim stacjonarnym sklepie z półproduktami do biżu, 10 sztuk tych owalnych za 15 zeta Smile Znakiem tego to najpodlejszy jakiś metal, raczej nie podejrzewam, że za taką cenę jest stal chirurgiczna... Ja nie zwracam na to aż takiej uwagi, bo nie uczulam się na nikiel itd., a oznaczenia rodzaju metalu jeśli już, to bywają na biglach.
Odpowiedz
#39
Ło Matko cuda powiadam , cuda!!!! Widziałam kiedyś ten preparat na allegro, bo u mnie na prowincji to o sklepach stacjonarnych z takimi rzeczami to zapomnij :-)No ostatni kolczyki zwaliły mnie z nóg, są po prostu piękne, wszystkie cuda wcześniejsze też, ale kolczyki mają moje kolory!! zazdroszczę takich umiejętności i pomysłów, bo u mnie nastał czas wielkiej smuty - brak weny, więc tym bardziej podziwiam :-)
Odpowiedz
#40
Sliczne.
Co prawda nie moj styl I nie moje kolory, ale podobaja mi sie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl