Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biżu każdy może - Mod Podge Dimensional Magic uaktualnienie
#21
Kupiłam sobie cudowny preparacik, nazywa się Mod Podge Dimensional Magic. Jest to coś w rodzaju przezroczystej żywicy, którą się wylewa z buteleczki, wysycha dając efekt szkła.
Od dwóch dni szaleję z tym i mikami - na razie pokażę Wam jedne kolczyki. Na metalowej bazie jest wklejony szklany kaboszon, a reszta zalana tymże Mod Podge'm, z kolorowymi mikami.
Strasznie mi się to podoba, wychodzą super efekty, można tym zalewać jakieś koraliki, suszki, no wszystko.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Reklama
#22
Aga cudowne co tu więcej pisać SmileSmile . Są zajefajniusie Big Grin
Odpowiedz
#23
Oli, nie wiem, co to jest, pewnie polimer jakiś. Na opakowaniu ani słowa o składzie chemicznym. Sama jestem ciekawa, jak to sie będzie zachowywało podczas użytkowania. Narobilam tego sporo Shy
Odpowiedz
#24
Swietny efekt! Pokazuj wiecej Smile
Odpowiedz
#25
Ojojoj!!!
Świetne!!!!!!
Odpowiedz
#26
Zaraz porobię jakieś foty, póki jakiekolwiek światło...
Oli, no właśnie to w ogóle nie śmierdzi. Nie ma prawie żadnego zapachu. To chyba faktycznie jest akryl. Czy kupa roboty - chyba nie, zresztą dla mnie to mieszanie mikami to istna terapia zajęciowa, nieważne, ile czasu zajmuje Big Grin Polecam Wam, przy okazji spróbujcie tego preparatu, nie jest drogi (kilkanaście zł) a można bardzo fajnie wykorzystać do rożnych efektów, nie tylko do biżuterii.
Odpowiedz
Reklama
#27
No już Big Grin Trudno było jakieś przyzwoite zdjęcia zrobić w tym "pięknym" listopadowym świetle. Szczególnie za ch...usteczkę nie mogłam dobrze pokazać tego wisiorka z muszelką. No ale mam nadzieję, że coś tam widać.

I jeszcze kolczyki, element z Mod Podge połączony z turkusami naturalnymi.


Załączone pliki Miniatury
                                   
Odpowiedz
#28
Wszystkie piękne (kolczyki turkusowe... ach...), a tę "muszlę" chętnie bym założyła, nawet jużteraznatychmiast... śliczne
Odpowiedz
#29
Śliczne wszystkie Smile. Najbardziej zachwyciła mnie muszelka. Pięknie wygląda.
Odpowiedz
#30
No cóż, ponosimy, zobaczymy Smile Jak zmętnieją, to zrobię nowe Smile Gorzej, gdyby miało coś być dla kogoś...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl