Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biżu każdy może - Mod Podge Dimensional Magic uaktualnienie
#11
Długo szukałam takiej rzeczy, żeby nie było żadnych loopów, no i znalazłam Tongue A tak poważnie to popełniłam kiedyś taki komplet dla mojej mamy (która jest główną odbiorczynią moich biżuteryjnych produkcji i źródłem zamówień Big Grin ) - chodziło głównie o kolorystykę ("wiesz, do tej bluzeczki"....)


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Reklama
#12
Ojjj, chyba muszę zrobić lepsze zdjęcia... Dyski nie są czarne, lecz zielone, drewniane. A metal posrebrzany, więc oksydowanie nie wchodziło w grę. Zresztą nigdy się nie brałam do samodzielnego oksydowania, za leniwa jestem Tongue Choć zawsze ciekawiła mnie metoda na jajko Smile Próbowałaś?
Odpowiedz
#13
Dwa naszyjniki z mieszanki kamieni - kolorowe, pasiaste agaty, trochę labradorytów, kilka akwamarynów, dumortieryty. Białe duże kamienie to agaty z naszyjnika mojej mamy sprzed wielu wielu lat, który parę lat temu rozmontowałam i teraz białe kamyki mają drugie życie w bardziej interesującym towarzystwie Smile

Jeden z niebieską kulką w roli głównej:
           

I drugi z brązowym walcem:
       
Odpowiedz
#14
Ten pierwszy może być dla mnie.... Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#15
strasznie podobaja mi sie te naszyjniki, a te srebrne kuleczki to taki piekny akcent, no swietnie skomponowane. Szkoda, ze nie mieszkam po sasiedzku i nie moge sobie westchnac... ah, do tej bluzeczki to nic nie mam SmileSmile
choc tak po prawdzie, to tylko obraczke nosze, zaluje, ze nie mam zaciecia do eleganckiego looku, czasem sie nalezy kobiecie zablysnac czyms takim pieknym....
Odpowiedz
#16
Domi, czasami bywasz po sąsiedzku, to wiesz Wink Wzdychaj sobie, to Ci coś umotam Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#17
Hi hi, jak się łatwo domyślić, nazwa pochodzi od "odkrywcy" - francuskiego geologa czy archeologa Dumortiera. To te intensywnie niebieskie, duże baryłki. Ja dumortieryt lubię ogromnie, no bo wiadomo - niebieski Big Grin
Odpowiedz
#18
Dumo...cos i labra...cosie ......lamacze jezykaSmile Ale piekne.
Odpowiedz
#19
Dziękuję Smile
Odpowiedz
#20
(07-21-2013, 01:43 AM)muszka napisał(a): Muzo - ty jednak jesteś od niebieskościSmile
Ano... Nie da się zaprzeczyć Big Grin Cieszę się, że Ci się podobają, choćby do popatrzenia Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl