Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawa w karteczki- karteczka dla Krysi s. 7
Piekne wykonanie. I tak jak Martita doczepie sie do czcionki. Polskie znaki za bardzo sie odcinaja. Nastepnym razem drukuj bez polskich a ogonki nad literkami domaluj recznie cienkopisem.
Odpowiedz
Reklama
A mnie się podoba bardzo, bardzo!!!! A nawet bardziej! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
DziękowaćHeart
Odpowiedz
no, ale piekna stentecja! az sie zamyslilam na moment. Sliczna kartusia, a beda hucznie obchodzic rocznice? znaczy obiad i tort? (to juz jest dla mnie hucznieSmile)
Odpowiedz
Domi, jeszcze nie wybiegłam myślą tak dalekoBig Grin Póki co mamy chrzciny i roczek AntośkaSmile Ostatni weekend lipca. A 5 rocznica jest 9 sierpnia. Może jakis obiad? Ale póki co to zrobiłam kartke i w prezencie dostaną ode mnie butelkę zrobioną dla nich w ubiegłym roku. A w środku jest nalewka robiona tego roku kiedy było wesele. Oj chyba pogmatwałamBig Grin To jeszcze raz: butelkę zdekupnęłam dla nich w zeszłym roku, a nalewka robiona w 2008 rokuSmile
Odpowiedz
wszystko pojelam Smile to najpierw duze buziaki dla Antosia HeartHeartHeart i oczywiscie serdecznosci dla mlodych Smile
ja tez jestem sierpniowa, ale rok mlodsza stazem Smile
Odpowiedz
Reklama
Piękna karteczka.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Dzięki MałgośHeart Też mi sie podoba (powiedziała samochwałaWink)
Odpowiedz
Chciałam wam pokazać dzieło 6 rąkBig Grin Musicie mi uwierzyć na słowo, że karteczką jest piękna. Bo mój aparat i moje beztalencie do zdjęć tak przekłamało kolory, że na zdjęciach jest smutna. Ale do rzeczy: gdy miałysmy mini-sabacik u Lejduśki, chciałam skorzystać z maszynerii Marty i zrobic kartkę dla mojej córci, która właśnie skończyła studia. Miałam pomysł i obrazekSmile I tak: dobór kolorów i papierów - to Malolka, wykrawanie i przycinanie - Lejduśka, prace pomocnicze - ja. Wyszła piękna ale....na zdjęciach juz nie taka pieknaCool

Tam jest taki przybrudzony fiolecik a nie bure szarościDodgy Acha, ponieważ karteczka niewymiarowa to Marta dorobiła kopertę!
I zrobiłyśmy jeszcze jedną, urodzinową dla mojej kuzynki. I tu kolory tez na zdjęciu dziwne, bo tam jest brudny róż a nie taki zadżebistyCool Ta jest tylko ładnaSmile

Marta i Mariolka - dziękiSmile
Odpowiedz
Kurcze obie piękne SmileSmile. Jak mi się marzy oj bardzo się marzy takie cuś Wink. Gdybym była blisko Lady to na kawkę połączoną z karteczkowaniem wprosiłabym się Wink. Chociaż zobaczyć jak ona te cuda robi .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości