Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawa w karteczki- karteczka dla Krysi s. 7
Moje łódzkie czarodziejki dały mi w prezencie imieninowym pudełeczko a w nim papiery karteczkowe i inne przydasie do robienia kartek. Właśnie nadarzyła się okazja i chwila czasu. Pobawiłam sie w karteczkowanie. Powstały takie oto:pierwsza imieninowa:     . Gotowe elementy przywiozłam z Rowów, tylko je ponaklejałam.
Na roczek mojego Antosia     . To białe z koronka też zdobycz ze zlotu, reszta moja. Na ślub syna koleżanki     i jeszcze środek ślubnej     . Środek pokazuję, bo miałam przednią zabawę w mazianie stemplami.
Odpowiedz
Reklama
Gratulacje Elu z okazji założenia nowego wątkuSmile
Powstanie niedługo łódzkie zagłębie karteczkoweBig Grin
Ja zdecydowanie wybrałam tę ślubnąSmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reniu dzięki za zglądnięcieSmile. No nie, zagłębie nie powstanie, bo moja - jak w wątku - to zabawa. Bardzo mi sie podoba, ale serca chyba nie mam. Mogę robić pojedyncze egzemplarze dla się lub z okazjiBig Grin
No i jeszcze zrobiłam dwie. Jedna na chrzest mojego Antośka a druga na imieniny kuzynki. Ta chrzcielna to ściągnięta z netu
    A druga wyłącznie moja, nawet papier robiłam na kartce z książki i bawiłam sie mazianiem. Kwiatki tez mojej produkcji. Zreszta po niej widać, że to chałupnicza robota    
Odpowiedz
Zabawa tuszami fajna, prawda - bo to tuszami się bawiłaś a nie stemplami?Big Grin Cieszę się, że takie śliczne kartki Ci wyszły - zapraszam do mnie na zabawę z BS i innymi dodatkami Smile

Ja piszę, a Ty kolejne wrzucasz Smile
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
No proszę, kolejne pokazujesz! Chrzcielna słodka jak małe dzieciaczki - do schrupaniaBig Grin
Ta druga taka mroczna, trochę za mroczna.
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Marta dzieki, fajna zabawa. Tak bawiłam sie tuszami i mazianiem. Renia ta mroczna taka miała być, bo to dla konkretnej osoby.
Narazie koniec zabawy, bo muszę butelki robic na ślub.
Odpowiedz
Reklama
Kolejna lodzianka w karteczkach zatonieSmile
Pieknie. Zaczynasz z grubej rury, ale sie nie dziwie, skoro ma na Ciebie oko MartitaTongue
Wszystkie mi sie podobaja. Ale naj naj....wlasnie ta chalupnicza.
Odpowiedz
Dzięki dziewuszkiHeart
Odpowiedz
Muszko wpadłaś po uszy. Piękny prezent imieninowy i jak bardzo trafiony, to wiem bom widziała na własne oczy, jak bardzo ta zabawa Ci leży. Talent do tego masz i tyle. Wszystkie są bardzo fajne, ale mnie ta chałupnicza, mroczna, jak pisze Ren, ta najbardziej. Jest cudna. Smile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Gra, bardzo sie ucieszyłam z takiego prezentu ale one już wiedzą! Z talentemWink to chyba moge podyskutować, ale ile to daje mi radościBig Grin A wiecie, że zabawa w życiu jest bezcennaSmile
A z innej beczki: imieninowa karteczka powędrowała do "swojego" człowieka i.....były łzy wzruszenia. BezcenneSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości