Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystko co stworzyłam...;)
#1
Heart 
Hmm... więc tak jak obiecałam umieszczam swoje prace. Nie wszystkie udało mi się uwiecznić, jednak coś tam zostało. I jeszcze jedna uwaga - nie umiem robić zdjęć...! Być może to za sprawą mojego aparatu, a może to po prostu moje 'umiejętności ' Smile Często zdjęcie nie oddaje efektu który udało mi się uzyskać na pracy, ale to nie jest istotne. Osoby które 'siedzą' w rękodziele na codzień pewnie zobaczą to co powinno być dostrzeżone Wink
Uwaga - pierwszy raz oddaję się na ocenę publiczną Smile


Załączone pliki Miniatury
                           
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Smile
Bardzo wiele ciekawych prac nam pokazałaś. Śliczne jajo z kogucikiem, bardzo ładna, o ciekawym kształcie butelka z aniołkiem.
Bardzo mi sie podoba księga ze złotymi kartkami.
Taca jak dla mnie, za surowa. czegoś mi w niej brak. Może kropeczek?
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#3
Dziękuję Wink Taca była robiona na zamówienie, więc się musiałam dostosować. W pierwszej wersji mnie poniosło i zrobiłam w białych miejscach delikatny efekt spękań i wypełniłam patynka i... musiałam wszystko robić jeszcze raz bo o taki efekt chodziło pani jak mamy na zdjęciu .
Nie lubię tak pracować (mając już narzucone kolory i sposób wykończenia). Często wcześniej zaplanowaną pracę zmieniam w trakcie, bawię się kolorami, cieniami, stosuje nowe techniki i zauważyłam, że gdy powielam już jakiś wzór to nie cieszy mnie ta praca juz tak bardzo Wink
Odpowiedz
#4
Ja też nie lubię powtarzac wzorów. Mimo, iż każda praca. nawet z tym samym wzorem, wychodzi jednak inaczej to powielanie wzoru jakoś mi ten teges Wink))
Sama musiałam się kilka razy dostosować do wymagań i wiem jak to jest Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#5
Sporo do ogladaniaSmile
Ale najpierw uporzadkuj wszystko. Zatem tak: prace decu tu zostaja, kartki - zaloz watek w dziale cardmaking, wiklina i wszystko inne- zaloz watek w dziale nasza tworczosc. Bedzie wszystko na swoim miejscu.
Co do prac sa ciekawe, roznorodne. Niektorym brakuje jeszcze ''kropki nad i'' ale mozna nad tym popracowac.
Bardzo fajny pomysl z jajkami ze sznurka. Musze cos takiego kiedys zrobic z moimi lobuzami. Oklejalas na balonach???
I jeszcze mala prosba. Obracaj zdjecia przed wstawieniem. Nie narazaj nas na skrzywienia szyjneTongueTongueTongue Oczywiecie kazdy moze sobie zdjecie samemu odwrocic, ale my chcemy JUZ ogladac a nie zastanawiac sie gdzie jest ikonka ze strzaleczkaTongueTongue
Odpowiedz
#6
A mnie brakuje lakieru na słoikach. Taca jest delikatna i czysta. Trochę na styl ludowy - przez paski i układ róż, choć motywy nie są ludowe. Ciekawa jest. Jednakże ja bym zamalowała części drewniane. Ale jeżeli klient nasz pan, to nic nie poradzisz...
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
#7
Dla mnie taca i pierwszy pojemnik takie za gładkie, za "czyste". Ja bym nawaliła kraków, cieni, zadrapań. Ale rozumiem, że są osoby, które tak wolą Smile
Natomiast bardzo podobają mi się spękania na butelce z aniołkiem. Mnie póki co, to wychodzą jakieś takie "krateczki", a u Ciebie wyszły fajne, nieregularne, podłużne. Super. No i fajnie wypełnione, bo mimo iż wypełniacz porozlewał się poza pęknięcia, to nie wygląda to na brudne, jak u mnie :/
Fajnie też wykonane jajko z kogucikiem. Co jest na wierzchu, że tak błyszczy?
Odpowiedz
#8
Ho, ho, ho... ile tego! Smile

Zrób jak mówi Shanna - poprzenoś do odpowiednich wątków.

Z dekupażowych prac najbardziej podobają mi się słoiczki i taca - lubię czyste prace. Te trochę może za czyste, ale i tak mi się podobają Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#9
Mnie się podoba drugi słoik, choć rzeczywiście jeszcze o lakier prosi Smile
Pogrupuj zdjęcia w odpowiednich wątkach, tak jak mówią dziewczyny, a stąd usuń.
Odpowiedz
#10
Macie racje, jeszcze nie przejrzałam forum porządnie a już się wzięłam za wrzucanie. Sorry za bałagan, na pewno uporządkuje Big Grin
Dziękuję za opinie.
Shanna - tak, to balon oklejany sznurkami i później ozdobiony.
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl