Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stemple, oliwa i cien do powiek
byc moze, normalny klej, nie dosc, ze nierowno schnie, to jeszcze sie mazy robia, jak przeciagasz pedzlem z mika czy tsm innym cieniem Smile, sie tak jakby ciagnie za pedzelem i wychodzi poza motyw.
No nie ma cudow - najlepszy versamark i koniec. Dobrze, ze mozna cieni uzyc wlasnie, a sam tusz jest duzy, starcza na dlugo i nie taki kosztowny znow.
Odpowiedz
Reklama
Jak dzis zrobi sie chlodniej cos poeksperymentuje. TongueTongueTongue Mam pomysla na cos taniego i banalnego. Trzymajcie kciuki zeby sie udalo.
Odpowiedz
no ja na pewno bede trzymac, bo kocham inne, nowe Smile
Odpowiedz
Domi przepraszam, ze sie tu wtrynie - jakby cos to usune posta, ale wydaje mi sie, ze nie ma sensu zakladac osobnego watku.
Tymczasem poeksperymentowalam i wyszlo mi to:

Wyszla bardzo fajna struktura. Drobna, trwala, nie kruszaca sie. Co prawda to tylko deska ladujaca w smieciach, ale gdyby zrobic jakis wiekszy project to mogloby byc fajnie.
A co to jest???? Smile
Na swiezy lakier nalozona pokruszona nierownomiernie kreda. Ja akurat mialam niebieska (myslalam ze chlopcy maja inne kolory a tu im sie jeden ostal) i w dodatku dalam niebieskie tlo. Kreda sie nie rozmazuje pod wplywem lakieru. Nawet jesli cos niepolaczy sie od razu z lakierem to kolejna warstwa na wierzch zalatwia sprawe.
Odpowiedz
sypanki sa bardzo fajne Smile, i wtryniaj sie jak najwiecej Smile, o to chodzi przeca Smile
Odpowiedz
A psik pająki, odkurzamTongue
Domi, jak sobie nałożę mikę na stempel versamarkiem, to potem mogę bez obawy pociągnąć po tym pędzlem z lakierem akrylowym? Nie mam teraz akurat lakieru w sprayu.
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
Daj tej mice przyschnac konkretnie, tak z dzien przynajmniej, potem cienka warstwa i raz sun pedzlem w jednym miejscu, powinno dac rade. A fiksatywe to koniecznie sobie spraw Smile
Odpowiedz
A, no gapa ze mnie! Fiksatywę mamBig Grin
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
No i git!Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości