Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stemple, oliwa i cien do powiek
pewnie cos w stylu pracuj, az do upadlego, wiadomo - Japonczycy Smile
Odpowiedz
Reklama
Z tymi "krzakami" japońskimi trzeba uważać, bo cholera wie co pisane i można strzelić gafę. Ale efektowne są, jak diabli kurna.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
(07-03-2013, 12:18 PM)craftingbydominique napisał(a): pewnie cos w stylu pracuj, az do upadlego, wiadomo - Japonczycy Smile
albo "kurczak pięciu smaków" Tongue
Odpowiedz
Erato Big Grin
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
(07-03-2013, 12:18 PM)craftingbydominique napisał(a): pewnie cos w stylu pracuj, az do upadlego, wiadomo - Japonczycy Smile

Smacznie i tanioSmile
Odpowiedz
Zadam durne pytanie, ale się nieco zgubiłam - po co zamiast versamark (albo innego tuszu klejącego) używasz oliwy? nie odpowiada Ci efekt z versamarku? ja ostatnio embossingowałam na gorąco sypiąc puder na motyw postemplowany tuszem distress i też wyszło nieźle - otrzymałam efekt połyskującej warstwy na kolorowym tuszu.
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
pytanie w dziesiatke Smile! chce sprzedac dziewczynom tu pomysl na cos innego. I moga krecic nosem, ze tusz specjalny trzeba, ze mike specjalna trzeba... Smile, co absolutnie rozumiem, bo kasa sie nijak nie chce na drzewach i krzewach plenic. A tak mi sie podoba ten efekt i takie to proste jest (i szybkie strasznie), ze chcialam wymyslic alternatywe, wiec szukalam czego, co przyczepi cien do powiek, klej nie bardzo - idealnie trzeba wyczuc, kiedy juz jest prawie suchy, ale nie za suchy, schnie miejscami, wiec tam nie osiadzie, itp. To z oliwa sprobowalam. Pewnie inne mazidla tez sie nadaja - czekam na pomysly!!! No i cien do powiek zamiast miki! SmileSmile
Odpowiedz
Mam spore zapasy kleju do złoceń, zrobiłam zatem próbę z nim i pudrami, genialnie zdaje egzamin, super trzyma pudry, tak mocno, ze można lakierować normalnie po tym pędzlem, nie trzeba psikać aerozolem.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
No i super wynalazek, kolejny do kolekcji Smile
Odpowiedz
A może i kleje długo schnące dałyby radę? Taki Cola Velo np. Posmarowana klejem butelka, nieozobiona, ciąglę sie trochę lepi Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości