Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stemple, oliwa i cien do powiek
Zanim o oliwie i cieniach, tytulem wstepu, pokaze na czym polega stemplowanie versamarkiem pod mike. Naprawde polecam, nie trzeba wielu kolorow miki (tez perfect pearls), dwa wystarcza, tusz nie jest drogi, a efekt przedni.

1. tusz jest przezroczysty (u mnie poduszka juz nieco brudna Smile). odbijam stempel na pomalowanej akrylem powierzchni:

2. suchym, miekkim pedzlem nakladam mike (fragment niebieski to cien do powiek, tez sie sprawdza), nadmiar latwo usuwam pedzlem, proszek osiada tylko na lepkiej powierzchni wzoru:

teraz oliwa i cienie do powiek:
analogicznie; palcem nakladam oliwe, odbijam stempel (odczekalam pamietam z minute, zeby oliwa nie byla az tak tlusta) i nakladam pedzlem pokruszony cien do powiek:

lilia tez z oliwy i cieni:

Oli slusznie zauwazyla, ze nie wiadomo, co sie z tym bedzie dzialo za czas jakis. Jutro zalakieruje jeden motyw z oliwy, zostawie, zaraportuje.
Odpowiedz
Reklama
Domi, super Smile Jednak to lakierowanie mnie frapuje.
A może przed lakierowaniem przyłożyć delikatnie chusteczkę, żeby tę oliwę wchłonęła? Nie rozmazia się wzór?
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
po posypaniu cieniami sie nie maze, znaczy, jakbys sie bardzo uparla i potarla z calej sily palcem, to jasne, ze zejdzie Smile Spryskalam poli leciutko na razie i jest git. Poli jest na wszystko dobry Smile
Odpowiedz
Domi, a kiedy zaczniesz pisać książkę o tym, co robisz? Zamawiam sobie egzemplarz z osobistą dedykacjąBig Grin
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Fajny tutek. Dzieki wielkie. Przyda sieSmile

Aaaaa I gdzie wynalazlas taki czadowy stempel japonski????
Odpowiedz
Fajowy ten pomysł z oliwą Smile Widziałam też na filmikach, że dziewczyny używają kleju w poduszce jak tusz, u nas chyba takich nie ma. Ale może jakiś dziecinny w sztyfcie... Wink
Odpowiedz
Reklama
Renus, niedlugo Smile, na pewno elektroniczna jakas Smile Od razu podlinkuje do sciagniecia Smile
Dyzia, to jest wlasnie ten tusz/klej na poduszce na pierwszym zdjeciu.
Dora, chcesz? bo ja nie uzywam, wlasnie po raz pierwszy wykorzystalam teraz do tutka. Czekaj.. w hobby chyba takie po bardzo taniosci byly. ta lilijka tez jest gabkowa. To co, wysylam?
Odpowiedz
Wyslesz? Naprawde???
Pewnie ze chce. Cudny jest. Bylam ostatnio w hobby po te pudelko-ksiazki i byly tylko takie infantylne stemple z misiami, slubne itp. plus wyprzedaz z Bozego Narodzenia. Takiego nie widzialam, a od razu rzucilby mi sie w oczy.
Odpowiedz
bo to z dwa lata temu kupilam, nie uzylam ani razu, znaczy sie musi powedrowac w dobre rece Smile
Odpowiedz
Ciekawe co tam jest napisane po japońskiemu??????
Dzięki za tutka Domi.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości