Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komódka shabby schic - str. 6
#61
Abask, wariatko Smile))))
Transferu nie dałam, ale zrobiłam ornamenty od szablonu. Na zdjęciu wyglądają na bardzo wyraźne, ale w rzeczywistości nie są, bo zrobiłam je gąbką, a nie pędzlem.
No i teraz co myślicie? Gdzie dać jeszcze? Myślałam o bokach szafki, tak samo tylko w dwóch rogach. Ale może zamiast boków dać jakieś małe na środku dużych szuflad? Albo może macie jeszcze jakieś inne sugestie?
Bo szuflady mogę jeszcze bardziej odrapać, tam jest brązowa farba.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Reklama
#62
Oo, jak fajnie! Ja bym dała ten szablon na bokach, przeciwleglych niż na wierzchu. Szufladom bym już dała spokój. Kusiłoby mnie nałożenie wzoru z tego szablonu na tej dziurze na wierzchu, białą farbą Smile
Odpowiedz
#63
ja bym przetarła szablonik gąbką zamoczoną delikatnie w wierzchniej farbie, ale prawie suchą - bo motyw wygląda na zbyt nowy jak na taaaaaaaaaką starą komódkę, boki podobnie jak Erato tylko z przetarciem. Jeśli chodzi o fronty - po obu stronach uchwytów dałabym fragment szablonu ten z jego wierzchołka (cypek + pierwszy zawijas) z delikatnym przetarciem :-)
Odpowiedz
#64
Szablonik dal rade. Wyszedl slicznie. ALe ja nadal uwazam, ze ''to cos'' na gorze za mocno daje po oczach.
Odpowiedz
#65
tak jak Aga - na przeciwleglych, a te galki sie odkrecaja, bo jak tak, to ja bym koncowke szablonu wykorzystala do poziomego lustrzanego odbicia na kazdej szufladzie, z prawej i lewej strony galki, ale wlasnie tylko czubkiem szablonu.
Odpowiedz
#66
Zgodnie z Waszymi sugestiami dziurę zamalowałam. Potem chciałam odrapać i znów zrobiła się dziura, tylko trochę mniejsza. Zamalowałam ponownie, wyszło brzydko, zamalowałam jeszcze raz, i jeszcze raz. No i wyszedł maszkaron Sad Teraz to nawet szablon na środku nie pomoże.
Postanowiłam zedrzeć szlifierką cały górny blat i zrobić od nowa. Jak skończę, to pokażę efekt Smile
Acha, nie wiem czy powinnam dawać jeszcze rogi szablonu na szuflady, bo się nie powstrzymałam i odrapałam trochę resztę szuflad Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#67
Asiek, podziwiam, że nie odpuszczasz Big Grin Trzymam kciuki za efekt końcowy, na pewno wyjdzie super.
Odpowiedz
#68
wydaje mi się że takie czubeczki motywu przy gałkach będą ekstra wykończeniem pracy, nie będzie taka surowa :-)
Odpowiedz
#69
Uffffff, namordowałam się strasznie z tym blatem, ale poprawiłam. Znów nie do końca jest ok, bo tym razem dałam za mało świeczki i farba na blacie nie chciała złazić i musiałam ją wręcz drzeć. I teraz mam efekt odrapanej farby, a nie obłażącej. Poza tym szablon już był tak sfatygowany, że się trochę powykrzywiał i ostatni wzór wyszedł trochę koślawy. Ale trudno. Nie mam już siły więcej niczego poprawiać.
Na szufladach ornamentów już nie dawałam, bo to ma być mebel do salonu skandynawskiego, więc raczej surowy i bez zbyt dużej ilości ozdobników.
Efekt końcowy jest taki


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#70
Namordowałaś się dziewczyno, ale efekt doskonały! Dla mnie wzorów jest w sam raz, na szufladach to byłby już nadmiar.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl