Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HEJ :D
#11
(09-01-2010, 11:31 AM)agata1286 napisał(a): Byłam w ogromnym sklepie Hobbycraft. Po prostu raj na ziemi dla wszystkich kreatywnych ludzi ale mimo kilkunastu różnych działów m.in dla plastyków, modelarzy, krawcowych, cardmaking nie było nic dla deku.

U mnie w okolicy jest sklep Inspirations. Do decu maja tylko (!) nozyczki pesetowe. Cracka musialam zamawiac z katalogu bo sie okazalo ze jest tylko na indywidualne zamowienia. Podobnie ma sie z lakierami. O serwetkach mozna zapomniec - tylko te w marketach zwykle gladkie dostepne w kilku kolorach z przewaga bialego, albo w party shop - tylko okazjonalne. Jak pytalam o folie do zlocen to pani oczy wybaluszyla o co mi w ogole chodzi. Wiekszosc stuffu jaki mam zamawialam z allegro albo z jednego sklepu. Najgorsze jest przy tym tylko to, ze czasami przesylka jest drozsza niz towar:/
Odpowiedz
Reklama
#12
Jak nie mogłam się doczekać paczki z Polski to poszłam do budowlanego i kupiłam primer a w Tesco kupiłam małe akryle i serwetki (akurat znalazłam jedne w promocji we wzorki). Na car boot kupiłam ramkę drewnianą i tym się cieszyłam Big Grin Do tej pory nie mogę się nadziwić czemu oni tu serwetek nie mają Tongue Crack zamówiłam z Polski i właśnie czekam aż wyschnie mi pierwsza warstwa farby, żeby go nałożyć. Na allegro jest taki sprzedawca "SAFORKA" i od niego kupowałam ładne tanie serwetki, cracka, ma też drewniane rzeczy w sprzedaży i inne preparaty przydatne w decu. Polecam, o i szybko doszło i przesyłka nie wysoka, tylko oczywiście do Polski to wszystko zamawiałam.
Odpowiedz
#13
Chusteczki kleją się tak samo jak serwetki- tylko zwróć uwagę że czasem mają 4 warstwy!!
Shy
Odpowiedz
#14
przypominam że są inne działy do takiego typu rozmów Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl