Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HEJ :D
#1
Wink 
Witam wszystkich, zdążyłam już przejrzeć całe forum i mam nadzieję, że będziecie bardzo pomocni dla użytkownika bez doświadczenia w decopuage Smile Od niedawna mieszkam w Anglii i tak sobie pomyślałam, że fajnie by było oderwać się po pracy i porobić coś kreatywnego. W Polsce zajmowałam się robieniem kolczyków ale po ponad 2 latach potrzebuję odmianySmile Wszytko, mam nadzieję, czego będę potrzebowała już zamówiłam i teraz czekam na paczkę z Polski. Po tym krótkim wstępie witam serdecznie jeszcze raz wszystkich.
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj AgatoSmile
Odpowiedz
#3
Witaj- i uważaj decu to choroba z której trudno się wyleczyć Wink
Shy
Odpowiedz
#4
Witaj Smile
Odpowiedz
#5
Witam serdecznie. Juz myslalam, ze wszyscy sa tutaj z PL a tu nagle trafia mi sie niemal rodzima wyspiarska duszaWink
Odpowiedz
#6
Ja również się ucieszyłam jak zobaczyłam na forum, ze ktos ma takie same problemy jak ja z dostępnością przedmiotów do robienia decu Big Grin Równie przerażające są ceny ale jak już pisałam, paczka z Polski jest w drodze
Odpowiedz
Reklama
#7
Dziś dostałam paczkę z Polski, więc jutro zabieram się do pracy Big GrinBig Grin
Odpowiedz
#8
A ja wlasnie czekam na paczke z Polski. Poza tym niedlugo jade na kilka dni do kraju wiec postanowilam sie ''obkupic'' we wszystko co jest mi potrzebne, a co tu jest albo drogie albo wcale nie ma.
Odpowiedz
#9
Ja jadę do Polski w następnym tygodniu ale taniej było mi wszystko wysłać niż przewozić. Ale fakt,
że wielu rzeczy tu nie ma. Byłam w ogromnym sklepie Hobbycraft. Po prostu raj na ziemi dla wszystkich kreatywnych ludzi ale mimo kilkunastu różnych działów m.in dla plastyków, modelarzy, krawcowych, cardmaking nie było nic dla deku. Przejrzałam w tym sklepie też wszystkie książki i czasopisma i też nic takiego nie było. Jedyne co mi zostało to latanie po całym sklepie i wybieranie potrzebnych produktów z innych działów Big GrinBig Grin
Odpowiedz
#10
cześć agata Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl