Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transferowe pudełka z użyciem mod podge
#1
Ostatnimi czasy jestem fanka transferów a w szczególności starych liter , etykiet po winach i wszystkiego co wystylizowane jest na styl schabby chic . Poniżej jedna z moich ostatnich prac Smile która była prezentem na nowa drogę życia dla pary pewnych zakochańców . No co jak co ale miesiąc miodowy to przecież też śniadanka do łóżka . Dlatego pomyślałam , że taca się im przyda


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Reklama
#2
Zacna taca, fajny transfer (też je kocham Smile) i stylowe przecierki.
Widać, że wiesz o co w tej zabawie chodzi.
Mnie się podoba.
Odpowiedz
#3
Bardzo mi się podobaSmile super pracaSmile) A jaka metodą zrobiony ów transfer??
Odpowiedz
#4
Transfer robiłam na rozpuszczalnik nitro Smile

Droga Lady Słonko . A czy do przecierek używasz świecy ? . Jeśli tak to może zbyt mało , że przetarcia nie wychodzą . Poza tym nie ma co się poddawać . Trzeba ćwiczyć i na pewno kiedyś Ci wyjdą Smile . W tej chwili pomyślałam , ze może używać papieru ściernego o za dużym ziarnie i ściera Ci wszystko łącznie z ciemna farbą która jest pod spodem
Odpowiedz
#5
Taca w przeklasycznym stylu shabby, piekna. Oszczedna, wszystko na miejscu, pewnie byli zachwyceni Smile
Odpowiedz
#6
Bardzo mi się podobają rzeczy w takim stylu, choć sama się nie otaczam takimi - ale czerń i biel, napisy, taaak, to jest super. Doskonale Ci wyszła ta taca.
Odpowiedz
Reklama
#7
Bardzo subtelna i delikatna. Pięknie wyszła Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#8
Laydy Słonko . Więcej świecy zdecydowanie . Ja tam kilka krotnie pocieram jedno miejsce Smile
Odpowiedz
#9
Super taca, elegancki shabby Smile
Odpowiedz
#10
Taka "stara" taca na nową drogę życia?
Bardzo ładna, stylowa praca.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl