Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Justysine próby
#31
Prace ciekawe i obiecujace. Ja nie zaczynalalm od pudelek i bransoletek- przeciwnie- butelki.
A teraz po kolei:
Pudelko z oliwkami czyste, ale tak jak pisala LS tlo serwetki sie odcina. Mozna bylo tak zrobic jak pisala Marta, albo zlapac za pedzelek i tlo serwetki zamalowac na bialo. Roboty troche, ale warto. Poza tym szlif potrzebny bo w tle widac smugi zapewne po pedzlu. Sprobuj tlo nakladac gabeczka.
Butelka srednio mi sie widzi. Zdjecie zrobilas pod swiatlo, wiec niewiele widac.
Wazonik ciekawy...no ale... tam czegos brakuje. I powiem Ci czego- tla po kwiatkiem. Jak przyklejasz serwetke na szklo trzeba uwazac jak sie klei. Inaczej jak wyschnie robia sie brzydkie slady (na czerwonym te jasniejsze plamki). To miejsca gdzie klej nie chwycil, albo zrobil sie mini babel powietrza. U nikniesz tego dajac podklad pod spod.
Najlepsze prace to bransoletki. Pieknie wylakierowane, slicznie blyszcza. Starannie dociete motywy.
Kilka poprawek i wszystko bedzie goodSmile
Odpowiedz
Reklama
#32
Racja, nic nowego nie napiszę - bransoletki najlepsze, ja nawet tego łączenia serwetki nie zauważyłam na tej panterce Big Grin A najładniejsza ta z motywem także w środku.
Pudełko oliwkowe faktycznie wymaga podmalowania tła. Butelka i wazon to nie moje klimaty, więc się nie wypowiadam.
Odpowiedz
#33
i ja zgadzam się z przedmówczyniami i ode mnie po łapkach byś za te "wycięte" oliwki dostała- cala trudność w decu to właśnie wycinanie - dlatego jeśli jesteś leniwa jak ja to dobierasz tło takie jak tło na obrazku albo serwetkę po całość przyklejasz bo szkoda twej pracy inaczej gdyż efekt będzie no mało zadowalający
a co do reszty bransoletki fajowe brawo i butelce tez nic nie brakuje
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#34
czlowiek na bledach sie uczy pozdrawiam i cwicz dalej od czegos trzeba zaczacSmile
Odpowiedz
#35
Dzięki za Wasze spostrzeżenia. Jak "autor" patrzy na swoje prace nie zawsze potrafi zauważyć potknięcia.
Istotnie miałam problem z przyklejeniem serwetki na szkło (wazonik). Poradźcie jak zrobić podkład pod serwetkę aby fajnie wyglądało. Serwetka jest przyklejana na zewnątrz, bo gdyby była od środka to nie byłoby problemu.
Pudełko z oliwkami źle oświetlone, w rzeczywistości nie rzucają się w oczy ślady pędzla. Bok pudełka w kolorze zielonym nie nosi śladów gąbki. Na warstwę farby przyłożyłam folię spożywczą aby ściągnąć jej część i uzyskać efekt "marmurkowy". Niestety zdjęcie nie pokazuje tego dokładnie.( albo uzyskany efekt powinien być inny?)Smile
Odpowiedz
#36
Na tym pudelku zielonym smugi sa na wieczku, nie na zielonym. Zielone fajnie wyglada.
A z wazonem sprobuj tak: wytnij motyw, przyloz w miejsce, ktore chcesz przykleic i obmaluj kontury cienkopisem (takim do cd) potem srodek pomaluj np. na bialo zostawiajac ok. 2mm mniej niz obwod. Jak wyschnie masz tlo pod serwetke.
Odpowiedz
Reklama
#37
Początki fajne. Dołączę do dziewczyn jeśli chodzi o oliwki.
Bransoletki super Smile
Takie potknięcia dobrze znam bo sama je popełniałam a i jeszcze popełniam .Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#38
Ja to się potykam non stop - dopiero uczę się decu i jestem samoukiem w 100% więc zaczytuję sie w foru i kombinuję, wkurzam sie jak nie wychodzi i dalej kombinuje. Justysiu najwazniejsze, że chcesz a warsztat się podszkoli w trakcieSmile
Odpowiedz
#39
zgadzam się z dziewczynami:-)uważam, że ładnie układasz motywy, a lakierownia,szlifowania i podmalowywania to się nauczysz i będzie gitara i potem na forum same ochy i achy :-)
Odpowiedz
#40
Bardzo ładnie wykonałaś wszystkie prace. Najbardziej podoba mi się jedna z pierwszych, taka deseczka z chłopcem. Dla mnie rewelacja! Smile

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl