Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Justysine próby
#11
calkiem fajne te początkiSmile
Odpowiedz
Reklama
#12
O, teraz to wiem co widzę i mogę się powymądrzać Wink. Podobają mi się zakładki, to zawsze wdzięczny przedmiot do dekoracji, lampion - jak najbardziej na tak. Stołeczek też niczego sobie. Widzę że próbujesz cieniowania- życzę jeszcze lepszych efektów.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#13
Zakładka z czarno-białym chłopcem świetna, nie widziałam nigdzie takiego motywu. Dwie pozostałe tez ładne. Mocne, soczyste kolory.
Bardzo dobre początki, cieniowanie na stołeczku wymaga trochę dopracowania, bo teraz jest efekt plamy. I krak swietnie Ci wyszedł - zapowiada się doskonale Smile
Odpowiedz
#14
śliczne zakładki, zwłaszcza ta z zamyślonym chłopczykiem Smile
Odpowiedz
#15
Dzięki za komentarze. Proszę o wskazówki dotyczące cieniowania. A może gdzieś już są spisane? Może podrzućcie jakiś link do tutoriala. link do zdjęcia chłopczyka z chęcią odszukam i dołączę, może ktoś skorzysta. Na zakładce z chłopczykiem na drugiej stronie Wieża Eiffla - w tym samym odcieniu. Smile)
Odpowiedz
#16
Ho ho ho... Czy ja dobrze pamiętam, że dopiero od 3 miesięcy dekupażujesz? Ho ho ho...

Zakładki fajne - szczególnie ta z chłopcem. Lampionik pięknie się prezentuje, stołeczek również. Jedynie pudełeczko mniej mi się podoba, ale to dlatego, że ja postarzeń nie lubię... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
No ,no fajne początki Smile Podoba mi się pudełko.Ten przetarty brąz przypomina mi starą ,przedwojenną walizkę mojej babci.Też miała taki kolor i ubytki farby i jeszcze takie szelki skórzane.Stołeczek też niczego sobie ,tylko dla mnie zbyt dużo żółci wokół motywu.Podziwiam za wersję kolorystyczną ja pojechałabym wszystko na biało Tongue bo z doborami mam problemy.No proszę i okazuje się ,iż mężczyźni też mają swój wkład w decoupage...





Odpowiedz
#18
OOOO, ta zakładka z chłopcem jest cudowna ! widzę ją w swojej książce, uwielbiam czytać a ona byłaby świetnym dodatkiem! Big Grin też jestem początkująca, ale Twoje prace wyglądają mi na poziom bardziej zaawansowany Wink
Odpowiedz
#19
Początki bardzo udane.
Faktycznie, zakładka z chłopcem broni się sama, jest śliczna Smile
na stołku mogłabyś trochę bardziej rozciągnąć cienie, tak aż do zatracenia granicy i będzie bardzo dobrze (jeśli stołek jest już polakierowany, to zatrzyj te granice papierem ściernym, a potem polakieruj jeszcze raz Smile).

A temat cieniowań był dość szeroko omawiany na forum, poszukaj...
Odpowiedz
#20
super szczegolnie podoba mi sie ten stoliczek ale wszystkie prace sa rewelacyjne brawoSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl