Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Ładne i staranne, podoba mi się wszystko Smile
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Skrzyneczce daleko do super pracy. To była moja próba zabawy z nakładaniem kilku kolorów ale dziękuję Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Doczekałam się... Smile
Bardzo ładne prace! Ta pierwsza butelka jest świetna, chociaż za sospeso nie przepadam... Ale porwę butelki-bliźniaczki! Świetne!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Za sospeso nie przepadam, więc butla mnie niespecjalnie kręci, chociaż podoba się. Zresztą lubię kwiaty na ciemnym tle więc OK. Bardzo mnie kręcą natomiast jasne butelki i skrzyneczka. Motywy na buteleczkach jak dla mnie zupełna nowość, a pudło na pewno znajdzie więcej zwolenniczek.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
bardzo ładnie Smile
Odpowiedz
No, jesteś wreszcie :-))))
Pudełko jest zupełnie szalone, czarna magia dla mnie to kucie, czy jak to zwał. I te kolory na wierzchu - super!
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Reklama
Hm... Nie będę się zachwycać, bo byłabym nieszczera - te sospesa i reliefy na skrzyneczce to kompletnie nie moje klimaty. Ale techniki ciekawe, rzadko spotykane. Na tym pudełku to jest jakiś szablon? Odkryj trochę warsztatu Big Grin
Butelki jasne znacznie bardziej mi się podobają, szczególnie ta z kwiatami, jedńoczesnie delikatna i bardzo ekspresyjna.
Odpowiedz
Wszystkim bardzo dziękuję Wink)
Jeśli chodzi o skrzyneczkę. Na wieku jest wzór ze szpachlówki. Na całość naklejona srebrna, spożywcza folia kuchenna. I na to farbki i lakier Wink                    

Załączone pliki Miniatury

Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Nooo, toś dziewczyno pojechała Big Grin Decougitary to jeszcze nie widziałam, jest przepiękna! Gratuluję pomysłu i wykonania.
I butelki wspaniale, głownie ta czarno-biała, ale ta z zimowym pejzażem też śliczna. Super ornament na obramowaniu obrazka.
Kolejna czarodziejka Smile
Odpowiedz
Bardzo gusto,bardzo.Podziwiam talent i wykonanie.Wszystko czyściutkie,że ach.Gitarę podziwiam najbardziej.CU-DO-WNA !!!! Nie odważyłabym się ozdobić takiego przedmiotu.Gdybym go spaprała ,zapłakałabym się na śmierć.Tobie wyszło wspaniale.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości