Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czajnik....czyli krytykanctwo w pełnej krasie
#29
Kobiety...kobiety Smile nie przywykłam do komplementów i nie wiem jak na nie reagować. Genialne z Was krytykanki Smile Wszystkie bez wyjątku!!!!!
Ja się tylko przy tym mazianiu silnie odstresowywuję, to taki osobisty wyciszacz Smile. Śpiewać kazdy może Smile a i czasem coś wychodzi lepiej lub gorzej.
Już odpowiadam na pytania Smile

Abfd ... to cosik jest dwustronne i opracowałam bliźniaka z drugiej strony. Czeka jeszcze na lakiering Smile W ubiegłym roku robiłam dwustronne gęsi i koguty. Czajnik cierpliwie czekał, aż się gęsi znudzą.

Grarut Smile to jest zwykły produkt ikeowski za równe 20 pln. Są jeszcze genialne latarenki, mam ale jeszcze jej niczym nie pstrzyłam. Kupuję tam jeszcze fenomenalne talerze (chyba po 3,5 pln 25cm) i wielkie kielony do robienia lampionów (jesli dobrze pamiętam wychodzi szt po 2-3 pln/szt). Nie ma co przepłacać w "specjalistycznych sklepach". Zawsze szukam tanich zastępników, również w preparatach. Czasem udaje mi się coś skutecznie samej wykombinować. Nawet gąbki do cieniowania podbieram z Biedronkowych bananów, czy innych owoców Blush

Erato, wszak wykształcenie się podobniez liczy.... Smile
Dominique ... Smile no teraz już wiem o kogo chodzi....no gdzie mi tam do twórczości tej Pani.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czajnik....czyli krytykanctwo w pełnej krasie - przez bohomazująca kobieta pracująca - 03-25-2013, 09:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl