Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skromnie mówię wam cześć!
#1
Witam was bardzo serdecznie.Na forum zarejestrowałam się chyba już rok temu, teraz jednak się ujawnię i przywitam.Fantastyczne jest to miejsce, masa bardzo pomocnych porad i grono utalentowanych ludzi.Chcę prawdziwie zacząć przygodę z decoupagem, a nie tylko marzyć, co by można było zrobić.Mam bardzo dużo pomysłów-myślę, że dobrych, ale umiejętności póki co kiepskie:/ Mam małą córeczkę(10m)Jestem szczęśliwą mamusią i żoną, ale co się z tym wiąże- niestety ograniczony czas na rozwijanie pasji.Dla chcącego nic trudnegoSmile Pewnie rzadko coś zmaluję, ale zacząć kiedyś trzebaSmilePozdrawiam was bardzo ciepłoSmile
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Smile - i ja Ciebie pozdrawiam.
Jak miło, że się ujawniłaś.
Pomysły to świetny bagaż na początek, umiejętności przyjdą z czasem, córeczka przeszkadzać nie będzie (patrz Atanerka nasza - jej Lenuśka wręcz pomaga Smile), więc do dzieła!

A na brak czasu wszystkie narzekamy niestety....
Odpowiedz
#3
Witaj!
Brak czasu to mały problem - wielkim problemem jest brak weny!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#4
Czesc! ja tez mam malucha, ciut wiekszego, ale tez absorbujacy... po polnocy cos tam podziergasz SmileSmile
Odpowiedz
#5
Na pasję czas musi się znaleźć, a co!A moją pasją jest mieszkanie, urządzanie i wszystko co sie z tym wiąże, no i robię to wszystko faktycznie dopiero po tym jak mała zaśnie.Nie lubię próżnować.Z malowaniem u mnie jednak średnio. W farbach mogę się babrać tylko wtedy, kiedy jeden z domowników wyjeżdża...skomplikowana sytuacja,by o tym pisać tuTongue ale w tym czasie, projekty można zrobić, lub zebrać wiedzę na tym forum;P Dziękuję za miłe powitanie.Aż się ciepło na serduchu robiWink
Żeby doba miała 30 godzin...Sleepy
Odpowiedz
#6
Witaj, jak cię decoupage wciągnie to tak łatwo nie puści. A każda mama powinna mieć jakąś odskocznię dla siebie.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj, czekamy na efekty pierwszych Twoich pomysłów!
Odpowiedz
#8
Witam Młodą Mamusię cieplutko i sądzę, że jak sie już ujawniłaś to tylko krok od super interesującego watku z Twoimi pracami. Mam nadzieję, ze pociecha da Ci popracować nie tylko po pólnocy hehe
Odpowiedz
#9
Czekamy, aż nam pokażesz co "zmalowałaś", a z pociechą zawsze można współpracować, póki jeszcze nie chodzi i sama nie ucieka Smile
Odpowiedz
#10
Witaj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl