Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Próbować każdy może... - moje pierwsze decu :)
#71
To nie jest tak.
Kiedy weszłam na to forum ( a jestem świeżynką) to dziewczyny cudnie mnie przyjęły. Fajnie jest wiedzieć, że ktoś do Ciebie zagląda, ogląda prace i zostawi ślad swojej bytności. Po cóż wstawiać prace jeśli nikt by nie zajrzał?
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#72
Eleganckie to pudelko dla mamy. Mnie brak cieni nie przeszkadza, choc pewnie gdyby byly....Tongue
Czerwona wstazeczka super trafiona. Ozywila calosc na duuuuzy plus.
Odpowiedz
#73
Aivii nie masz powodu do onieśmielenia w innych wątkach - zapewniam Cię, że ta "zgrana ekipa" składa się także z osób, które pojawiły się na forum bardzo niedawno. Gdyby każdy tak się "czaił", to nie miałybyśmy o czym rozmawiać Big Grin

A co do Twojego pudełeczka - ja oczywiście jako amatorka niestarociowych klimatów będę pod prąd, żadnego cieniowania! Big Grin Pudełko jest bardzo oszczędne i eleganckie właśnie dzięki tej oszczędności. Dobry kontrapunkt w postaci wstążki.
Odpowiedz
#74
(05-24-2013, 10:10 AM)Lady_Slonko napisał(a): jednocześnie chętnie poczytasz jako coś piszemy o Twoich pracach (przecież po to je tutaj zamieszczasz.
Nie do końca jest tak jak piszesz. Chęc poczytania komentarzy nie jest głownym powodem założenia tego wątku. Swoje prace zamieszczam tu z bardzo prozaicznego względu - kiedy zaczynałam kompletować pierwsze akcesoria oczarowana decoupage kilka użytkowniczek tego forum bardzo mi pomogło w rozstrzygnięciu trudnych dla początkującego wyboru. Ta galeria jest niejako dowodem i próbą pokazania, że ich rady i trudy w tłumaczeniu nie poszły na marne, a wręcz przeciwnie staram się podążać wyznaczoną ścieżką Smile

(05-24-2013, 10:10 AM)Lady_Slonko napisał(a): Dla mnie koniec tematu, albo poczytasz i zrozumiesz intencje moje (i innych forumowiczek), albo mogę spędzić wiele czasu próbując to wytłumaczyć, a i tak nic z tego nie wyjdzie.

p.s. zgrana i fajna ekipa chętnie przyjmuje nowe osoby, tylko trzeba chcieć do tej ekipy dołączyć.
Dlaczego nic miało by z tego nie wyjść? Rozumiem Twój punkt widzenia i bynajmniej nie mam za złe, że go wyraziłaś. Od tego jest forum by wymieniać się poglądami, także tymi nie zawsze zgodnymi z oczekiwaniami drugiej strony.
Oczywiście, że każdemu jest miło usłyszeć choć dwa zdania na swoich prac, tym bardziej jeśli są to naprawdę kreatywne i wnoszące coś do tematu opinie. Osobiście uwazam, że konstruktywna krytyka przynosi więcej dobrego niż pozbawione szczerości i zainteresowania słodzenie. Liczę, że wraz z upływem czasu będę w stanie poddać takiej ocenie prace innych forumowiczek. Na razie muszę jednak jeszcze sporo się nauczyć, co pokazują chocby moje batalie z pudełeczkiem, które z pozoru proste, sprawiło mi momentami jednak sporo problemów, wynikających z braku umiejętnego rozplanowania etapów pracy (musiałam pare razy robic jedną rzecz bo psułam podczas pracy nad kolejnymi etapami)

Postaram się na forum spędzić więcej czasu aktywnie, lecz nie po to, by zaskarbic sobie wdzięczność i komentarze , ale by zaznaczyc swoją obecność w sposób bardziej widoczny, nie tylko ilością godzin spędzonych na przeglądaniu galerii.
EOT

A co do wstążeczki - odgapiłam skądś ten pomysł z takim wiązaniem, bardzo mi się spodobał i dopełnił całości. Mam przygotowane też prawie identyczne drugie pudełeczko, zgodnie z życzeniem w identycznej kolorystyce i tematyce wzoru, i zastanawiałam się czy może dla odmiany tym razem zastosować beżowo-złotą wstążkę....? Muszę popróbować.
Odpowiedz
#75
Moim zdaniem beżowo-złota wstążka będzie się nadawała idealnie do takiej kolorystyki Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#76
(05-24-2013, 11:18 AM)Erato napisał(a): Aivii nie masz powodu do onieśmielenia w innych wątkach - zapewniam Cię, że ta "zgrana ekipa" składa się także z osób, które pojawiły się na forum bardzo niedawno. Gdyby każdy tak się "czaił", to nie miałybyśmy o czym rozmawiać Big Grin

A co do Twojego pudełeczka - ja oczywiście jako amatorka niestarociowych klimatów będę pod prąd, żadnego cieniowania! Big Grin Pudełko jest bardzo oszczędne i eleganckie właśnie dzięki tej oszczędności. Dobry kontrapunkt w postaci wstążki.

Dziękuję Erato, trochę onieśmielona jestem, to fakt, ale postaram się to zmienićSmileAngel Mistrzem postowania na razie z pewnością nie zostanę, ale... kto wie Smile

Co do pudełeczka - również dziękuję. Miało być elegancko ale też i minimalistycznie. : ) Cieszę się, że udało się mi wypełnić założenie. Mama zadowolona, a to najważniejsze w tej chwili!



W takim razie spróbuję i ze złotą wstążeczkąHeart
Odpowiedz
Reklama
#77
Wersja ze złotą wstążeczką : )
Podobnie jak w poprzednim wykorzystałam kolejno:
farby akrylowe, lakier bezbarwny, papier ryżowy, stemple silikonowe, bezbarwny puder do embossingu podgrzany..uwaga, uwaga.. zapalniczką, bo spaliłam nagrzewnicę Sad

komplecik gotowy! Smile

[Obrazek: 580267_584910464864664_989901251_n.jpg]
[Obrazek: 984017_584910461531331_111464870_n.jpg]

oczarowana Waszymi podkładkami przegrzebuję internet w poszukiwaniu nowego drewna do kolorowania Smile
Odpowiedz
#78
Bardzo mi się podoba, nawet lepiej niż z czerwoną.
Odpowiedz
#79
bardzo ładne pudełko
lubię ten motyw i bardzo fajnie wykonane tylko chyba ciut za mało lakieru na wieku Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#80
(05-24-2013, 09:01 PM)gofira napisał(a): bardzo ładne pudełko
lubię ten motyw i bardzo fajnie wykonane tylko chyba ciut za mało lakieru na wieku Smile
Dziękuję : ) a po czym można poznać, że lakieru wciąż jest za mało?Smile
Kładłam kilka warstw i wydawało mi się, że wystarczyBlush

natabus - dziękuję. Po wykonaniu pierwszego pudełeczka sądziłam, że czerwony jest stworzony dla tej kompozycji. teraz przy drugim pudełku zdecydowanie zmieniam zdanie. Złota wygląda jednak dużo lepiej.. Kolejna "nauczka" na przyszłośćBlush
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl