Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Próbować każdy może... - moje pierwsze decu :)
#61
Bierzcie co chcecie, cieszę się, że sie podoba! : ))

w wolnej chwili pomyszkuję po Waszych galeriach i spróbuję jakas inspiracje wyszukać Big Grin

Swoja droga, czy któraś robiła już decu na meblach i ma fotki w galerii?
Odpowiedz
Reklama
#62
ja robiłam lodówkę - znajdziesz i w wątku i na blogu adres do bloga poniżej
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#63
Śliczne motywy na pisankach,a baranek naj!
Odpowiedz
#64
Po długiej przerwie wracam na chwilke z jednym drobiazgiem, na Dzien Matki Smile

[Obrazek: 945085_584579248231119_2046355635_n.jpg]

[Obrazek: 485487_584579238231120_2070466217_n.jpg]

[Obrazek: 970215_584579244897786_1247411891_n.jpg]


Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#65
Praca staranna i bardzo ładna.
Ja bym się pokusiła o pocieniowanie brązem brzegów wieczka Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#66
... śliczny prezent.Chciałabym taki dostać od swojej córki.Bardzo delikatna i elegancka.Fajnie wszystko dopasowane.Może tylko troszkę "postarzyłabym" te białe , nietknięte brzegi wieczka.(ale niekoniecznie) i tak baaardzo mi się podoba.O krytyce nie może być mowy,przynajmniej z mojej strony.Widać u Ciebie fajną rękę do decu i dobry gust. Podziwiam

o -no proszę Abask o tym samym.Pisałyśmy chyba jednocześnie Big Grin





Odpowiedz
Reklama
#67
Dziękuję za odwiedziny w moim wątku i tak miłe słowa nt.moich początków Smile
To prawda, małe cieniowanie po bokach byłoby korzystne, ale moja ręka jeszcze sobie z nim nie radzi...Wink Przynajmniej nie na tyle, by umieścic je na rzucającym się w oczy wieczku.
Na zdjęciu tło jest białe, w rzeczywistości jednak bardziej szaro-różowo-pomaranczowo-białe, więc łatwo mogłabym niewyćwiczoną ręką zepsuć efekt. Fotografia jednak nie oddaje w pełni kolorów. Smile


Będę próbować cieniowania po obronie.. Na razie cierpię na notoryczny brak czasu ;/
Odpowiedz
#68
Bardzo ładna szkatułka, mama będzie zachwycona.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#69
Ja też lajkam Wink ładnie i starannie, mnie się podoba nawet bez zaakcentowanych boków, choć sama też bym je maznęła...
Odpowiedz
#70
Jako nowa, nie bardzo wiem o co chodzi.

---
EDIT
już wiem. Lady_Slonko stanowicie na forum zgraną fajną ekipę, która ma nad czym i o czym dyskutować. Oglądam galerie ale nie komentuję, bo cóż ja mogę Wam napisać? "Ładnie" na 100różnych sposobów? Przecież nie o takie komentarze chodzi, wiem z for fotograficznych. Nie potrafię konstruktywnie krytykować i oceniać czegoś, czego sama nigdy nie byłabym w stanie zrobic samodzielnie - nie sądzisz, że wyglądałoby to nieco jak "przyganiał kocioł garnkowi"?
Cały czas się uczę przede wszystkim podglądając. Jeśli jesteś urażona tym, że nie zaglądnęłam jeszcze do Twojej galerii - postaram sie tam zaraz zajrzeć, ale nie liczyłabym na ocenę wyprawnego oka.
Oczywiście, czas każdego jest cenny, ale wierz mi, że o wiele przyjemniej udzielasz się na forum, gdy już je znasz.Osobiście zaglądając do większości wątków czuję się nieco jak intruz wchodzący komuś w dyskusję - bo wielokrotnie dyskutujecie na tematy decu badz tez swoje prywatne, nt. których niestety nie mam nic do powiedzenia.

/////////////////////////////////////////////////////
A tak zmieniajac temat, a raczej do niego wracając, dziękuję za krytykę kuferka Smile Faktycznie im więcej głosów za cieniowaniem, tym bardziej mi go w tym miejscu brakuje. Przy kolejnym spróbuję coś takiego przemycić. A nuż się uda... za 100razem Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl