Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
Ania ja już go podziwiłam na blogu i fb WinkSmile. Piękny .
Odpowiedz
Reklama
Koniecznie musze do pepco zajrzec przy nastepnej wizycie - takie piekne stemple robia Smile. Anula, te kolory, to marzenie! Cudnie wycisnelas Smile
Odpowiedz
Dalas czadu.
Albo moze lepiej jak powiem - dalas wyciskSmile
Mnie sie bardzo podoba.
Odpowiedz
dziękuję dziewczyny, warto było dawać wycisk dla takich miłych słów. Tak mi się podobało, że na pewno będę się bawiła tą techniką :-)
Odpowiedz
dziękuję dziewczyny, tak jak mówi Malolka ilekroć wchodzę do łazienki to się na niego gapię :-) bardzo podoba mi się ta technika i innych tysiąc też, ale skąd brać na to czas, mogę tylko wzruszyć ramionami hi hi
Odpowiedz
Jeju już ze mną źle hmmm ogladałam zachwycałam się i byłam pewna że napisałam pochwalne pienia .........a tu nic ani literki ani słowka nie ma oj żle ze mna żle a wycisk superraśny Smile
Odpowiedz
Reklama
Komplet lawendowy jest genialny Smile Wszystko takie dopracowane. Brzegi wykończone ciemniej są super. Ja zawsze mam problem żeby nałożyć równo a tu są piękne Smile
Odpowiedz
Asiu i Aniu dziękuję!!!!!!!
Odpowiedz
Wow, ale piękny ten chustecznik. Widziałam go już na blogu i podziwiałam. Super to wygląda.
Odpowiedz
Późno już, ale co tam wrzucę kilka fotek szkatułki dla Oli. Miła być morska i wyszła morska :-)
Opis wykonania zamieściłam z mnóstwem zdjęć u mnie na blogu. Szkoda tylko, że cyfrówką robione bo sonki jeszcze nie mam :-)

                   

Ogólnie strasznie ciężko sfotografować cyfrówką połyskiwnia mik i mikrogranulek, jeszcze przy kiepskim świetle.
Na ładne zdjęcia przyjdzie mi czekać do lata.
   


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl