Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
Anula, ranygościa no... Tak po prostu, ło tak ło... Piękna !!! I tyle...
Odpowiedz
Reklama
Oto co ja o niej myślę: prze-pię-kna! Smile bardzo mi się podobają te różyczki wyłaniające się z faktury Smile
Odpowiedz
Ginger, wiem, że to przenośnia Wink ja po prostu z zazdrości pękam...
butla wspaniała. mogę powiedzieć, że struktura i kolory zachwycające, motyw prześwietnie wtopiony i w ogóle kompozycja super. ale po co. wszyscy to piszą. słowa tu nic nie zmienią. to jest jakiś kosmos!
Odpowiedz
No muszę do Ciebie na nauki przyjść.
W kwestii butli Smile

Uwielbiam mroczności.
Są zdecydowanie bardziej, niż jasności.
I maja pazur.

Fajna praca.
Odpowiedz
Druga Vika nam rośnie Wink. Wiesz co sądzę o Twoich pracach. Zrób coś ble Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
kurde ale fajnie że się Wam podoba - dziękuję!!!!! Żebym tak umiała pacnąć skrzyneczkę dla siostrzeńca, ale pustka w głowie :-(
Odpowiedz
Reklama
Od ostatniego posta w moim wątku minęło trochę czasu, zastanawiałam się w nim jak zrobić kufer na roczek siostrzeńca. Ostatecznie przyszpilona czasem zmobilizowałam się i zrobiłam to, co na fotkach.

Wieko- transfer z wydruku laserowego, a reszta to farby akrylowe.
Środek - transferek zdjęcia Olisia :-) Na fotce mały przytulał misia, ale go zamalowałam, bo chciałam aby przypominał trochę te z wieka, jak to Vika określiła takie gapciowate :-)

               

i sam obdarowany :-)

   
Odpowiedz
Wielkie łał! Całość wygląda profesjonalnie, a szczegóły powalają. Świetny pomysł z pomalowaniem misia.
PS. Cudny chłopczyk Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
AAAA no tak przecież pominęłam jedną z moich wcześniejszych przedkryzysowych prac, tu jej nie pokazywałam.

Kuferek średniej wielkości - serwetka + farby.
Z serwetki wykosiłam różane krzaki, które rosły po prawej stronie dziewczynki, zastąpiłam je inną serwetką.

           
Odpowiedz
Majstersztyk Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl