Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
ty jesteś mocna, przez święta się nasyciłam cukrem, a przytyć faktycznie by się przydało :-)

a tak właściwie skąd wiesz, że jestem chuda???? gdzieś mnie tam na tym fejsie dojrzała co???
Odpowiedz
Reklama
Anka u mnie w rodzinie sama władza więc ma sie te wtyczki Wink. A skoro przez święta się nasyciłaś to czego chcesz zeby dziewczyny Ci cukrowały Tongue.
Odpowiedz
bo ja lubię jak mi cukrują, no co wiem ze są szczere :-) to mi dodaje skrzydeł, z resztą jak każdej z nas :-)
Odpowiedz
Ania Ty wiesz że ja się wygłupiam Wink. Czasami Smile.
Odpowiedz
Wiola toć wiem :-)
Odpowiedz
Tak moje drogie, dziś jest rok jak jestem z Wami. Początkowo nie byłam przekonana, czy ja się nadaję to takiej grupy, bo mało czasu, bo zawsze coś. Przekonałyście mnie jednak do siebie i jestem to tylko i wyłącznie przez Was. Nigdy by mi do głowy nie przyszło, że w bezkresnym internecie znajdę taką wspaniałą społeczność z którą się zżyję. A moim marzeniem i życzeniem na ten mój rok jest to, aby się z Wami spotkać w realu (nie tesco). Buziaki dla Was Heart

Stawiam dziś wszystkim :-)

   
Odpowiedz
Reklama
Ania, społeczność jest, bo są takie osoby jak Ty Smile Super, że jesteś z nami no i koniecznie - do zobaczenia nie w Tesco Wink
Odpowiedz
Aniu, to już rok??
Aż się wierzyć nie chce...
Bardzo, ogromnie, no strasznie mocno po prostu się cieszę, że jesteś z nami Smile
A spotkamy się w realu na pewno, to tak samo nieuniknione, jak to, że po nocy przychodzi dzień Smile

Idę się częstować Smile
Odpowiedz
Ja też się cieszę że Cię poznałam póki co wirtualnie Wink. Gratuluję roczku Smile i życzę ile tylko sobie zamarzysz następnych SmileSmile.
Odpowiedz
Gratuluję i życzę kolejnych lat z nami, tutaj na forum Wink)
Zobacz... Jak ja się cieszę Wink))
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl