Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
Sliczny.
A najsliczniej wyszedl krak wokol otworu.
Odpowiedz
Reklama
świetne płączenie motywu z jednoskładnikowcem. Dawno go w żadnej pracy nie widziałam, aż zatęskniłam troszkę Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Dziękuję kochane dziewczynki :-) Chyba faktycznie udało mi się oswoić jednoskladnikowca, lubię go do prac z klasycznymi motywami, kiedy chcę osiągnąć rustykalny charakter zdobionego przedmiotu. Grunt żeby kraka nie kłaść po całości, tylko fragmentami, tak jak było np. przy moim komplecie lawendowym (ten dzbanek z kubeczkami), wygląda wówczas jak naturalny efekt zniszczenia farby ze starości. Wiolka - żeby krak spękał delikatnie jak dookoła wieka, nakładam go mniej obficie i farby również nakładam gąbeczką cienką warstwę. Bo im grubsza warstwa kraka i farby na nim to większe spęki. Generalnie to z reguły i tak kwestia przypadku, ale lokalizacja spęków to już moja sprawka :-)
Jeszcze raz dziękuję za przemiłe komentarze :-)
Odpowiedz
(03-09-2013, 07:52 PM)apawlaczka napisał(a): Decoupage czynię póki co dla relaksu, powoli się uzależniam, tylko jeszcze nie rozgryzłam czy od tego relaksu czy od decouopage. ostatnio zrobione prace prezentuję Wam drogie decoupageanki :-)
więcej na moim blogu :-)
Ha ! To Twoja ta szkatułeczka, widziałam ją w googlach ... piękna jest Smile

Żebym tak naumiała się butle tak cieniować....
Odpowiedz
Ojej... Normalne cudeńko Wink)) Krak rzeczywiście cudnie wygląda Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Zawsze mówię, że jednoskładnikowiec, to wbrew pozorom, bardzo trudne medium jest i trzeba umieć go położyć i mieć do niego rękę, a Ty masz Smile

Chustecznik zwyczajnie DUDO!
Odpowiedz
Reklama
Balsam dla mych oczu te Wasze komentarze, dziękuję z całego serca :-)
Odpowiedz
Już jej tak nie słodźcie Tongue. Ania Twój chustecznik wiesz ze jest ...........Big Grin.
Odpowiedz
oj ej Wola nie każ im przestawać :-) wiem wiem :-)
Odpowiedz
Wiesz masz rację - zbyt duza dawka cukru nawet Ci się przyda Smile . Może trochę przytyjesz Wink.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl