Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
Oli jesteś bez serca Wink. Musisz nas tak katować tą szkatułką Smile.
Odpowiedz
Reklama
Piękna. Ja o tym kuciu to w ogóle nie mam pojęcia, ale jak patrzę na taką pracę to nic tylko chcę się uczyć.
Odpowiedz
Natabus i Z_agatko dziękuję :-)
Oli, ty to jesteś naszym kochanym krejzolem :-)
Odpowiedz
Kilka razy podchodziłam do skomentowania ostatniej szkatułki i nie umiałam nazwać swoich odczuć. Teraz już wiem - ta szkatułka jest taka nie staroświecka a średniowieczna. Przypomina
ciężkie, drewniane, okute puzdra na klejnoty. Z innym motywem, bardziej w średnowiecznym stylu byłaby jeszcze efektowniejsza.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Jomajko, dziękuję za bardzo konstruktywny komentarz :-)
Odpowiedz
Mój młodszy brat zamówił dla matki swojej dziewczyny butelkę. Nie miałam czasu na wymyślanie, więc postanowiłam skończyć tę, która w mojej kuchnio - pracowni cicho kwiczała z żalu, że ją zaczęłam, a nie skończyłam. Były przyklejone serwetkowe maki na biała tło i potem całość zamalowana na czarno. Dalej pustka, leżała i czekała na natchnienie lub naglącą potrzebę. Czerń wydawała mi się nie do ruszenia, za dużo jej było, ale po złamaniu jej odcieniami brązu, zieleni i czerwieni zobaczyłam światełko w tunelu. Naciapałam trochę ciemnego granatu, w miejscach gdzie przebij światło dałam złotą mikę. na koniec lakier szklący Renesansu. Wyszło tak jak poniżej :-) Ponoć się podobała, a Wy co myślicie??? Maki i ciemne tło???

                   

i jeszcze parę szczegółów, ciężko uchwycić detale cyfrówką Angry

       
Odpowiedz
Reklama
E Picasso Wink extra Smile.
Odpowiedz
Cudna. Maki piekne. Tlo kapitalnie wykonane. Dobrze, ze nie zostawilas calego czarnego. Takie z odcieniami ma glebie.
Odpowiedz
Maki i ciemne tło to klasyka, wyglądają dużo lepiej niż na białym i są niesamowicie intrygujące, a mika robi tu za kropkę nad i.
Mnie się bardzo podoba!

Brawo Aniu!
Odpowiedz
Nie ukrywam, że to ciemne tło jest dla mnie odrobinę za ciężkie. To jest jednak tylko i wyłącznie kwestia osobistych upodobań, a praca jest przepięknie zrobiona, niezwykle malarska, czyli nuda, panie, u Ani jak zwykle perfekcyjnie Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl