Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
EleganckoSmile Srebro jak najbardziej mi pasuje.
A powiem Wam, ze sie usmialam jak nic, bo patrze i mysle...co ten piesek po prawej taki zdeformowany. I patrze...w koncu widze, ze tam dwa saTongueTongueTongue
Odpowiedz
Reklama
No Anka - kucie u Cię Wink pierwsza klasa!!
Chyba Cię już nie opuści.
I bardzo dobrze, że super Ci wychodzi.
A szkatuła taka dokładnie, jak być powinna - wielkie brawa!
Odpowiedz
Shanna, Vika dziękuję.
Objaśniam, są trzy psiuchy z dziewczynką w kapeluszy. Jaby co mam ten obrazek na kompie to mogłabym go wrzucić jak ktoś chce :-)
Vika duża Twoja zasługa w moim kuciu, Ty mnie zainspirowałaś do spróbowania i po prostu uwielbiam tę technikę :-) dziękuję :-)
Odpowiedz
Przepiękna Heart Okułaś po prostu bajecznie, i to połączenie z ciemnym drewnem, no szczęka mi opada. Motyw z medalionu zupełnie nie w moich klimatach, ale to nieistotne, obdarowana na pewno będzie zachwycona!
Mistrzyni z Ciebie prawdziwa.
Odpowiedz
(12-19-2013, 12:41 PM)Erato napisał(a): Przepiękna Heart Okułaś po prostu bajecznie, i to połączenie z ciemnym drewnem, no szczęka mi opada. Motyw z medalionu zupełnie nie w moich klimatach, ale to nieistotne, obdarowana na pewno będzie zachwycona!
Mistrzyni z Ciebie prawdziwa.

Oj myślę Erato że do Mistrzyni mi daleko, bo nigdy nic mi nie wychodzi jak zaplanuję, w rezultacie efekty są zaskakujące. Ta szkatułka miała wyglądać trochę inaczej, ale tak po drodze ją pozmieniałam, że wyszła taka. Jestem z niej zadowolona, bo ma swój klimat.
Chciałabym nauczyć się tak robić decou, żeby umieć moje pomysły wcielać w życie, a niestety jeszcze tak nie jest.
Dziękuję za przemiły komentarz

Kupiłam wczoraj w Empiku książkę Giuliany Alio "Decoupage - projekty, techniki, nowe tendencje" ma ponad 370 stron w twardej oprawie. polecam bo to skarbnica wiedzy, choć ogranicza się do preparatów Stamperii. Sporo w niej ciekawostek oraz wiedzy teoretycznej na temat np. perspektywy, zasad dobierania kolorów etc.
czuję, że mam braki w wiedzy, bo plastycznej szkoły niestety nie kończyłam, ale to jest do nadrobienia. Następna w kolejce będzie książka na temat sztuki pozłotnictwa Tongue

Jak wypróbuję jakieś nowe techniki będę meldować posłusznie Big Grin

   
Odpowiedz
Ania, ja nie słodzę nikomu jak nie ma za co i naprawdę nie trzeba tu Twojej skromności, choć jest ujmująca Smile Twoje prace się wyróżniają, a to, że dostrzegasz swoje braki warsztatowe i chcesz się tak profesjonalnie doskonalić, to tylko kolejny punkt dla Ciebie.
Odpowiedz
Reklama
Grażka dziękuję :-)
Koło w środku jest wypukłe :-) jak wrócę do dom to wrzucę jakieś foty, żeby było widać wyraźnie ten efekt. Nakleiłam tam drewniane kółko, które wcześniej ozdobiłam reliefami, a na szkatułce je zakuwałam :-)
Kurka wodna czekam na naprawę tej lustrzanki, z cyfrówki zdjęcia są jakie są Undecided
Odpowiedz
Jak się człowiek przyzwyczai do jakości lustrzanki, to potem trudno wrócić do cyfrówki, ogarnia mnie frustracja, że nie mogę pokazać tego, co jest warte pokazania. Ale w sumie mik i brokatów żaden aparat wiernie nie ukazuje, tu nawet lustrzanka nie pomaga. Chyba że by się miało odpowiednio naświetlone studio a nie blokową kuchnię z małym oknem :-)
Odpowiedz
SZkatula klasyk, jak sie patrzy! Pieknie ja skomponowalas i wykonalas. Jestem przekonana, ze Pani Maria padnie z wrazenia Smile
Odpowiedz
Mery, Domi dziekuję :-) cieszę się, że Wam się podoba moja robótka.
Oli, książka jest fajna, warta tych pieniędzy. Sporo w niej ciekawych technik, po świętach zaczynam wypróbowywać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl