Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farby do malowania roweru
(03-07-2013, 08:46 AM)jomajka12 napisał(a): O ile mnie pamięć nie myli, to ktoś już pokazywał na tym forum zdekupażowany rower, ale szczegółów technicznych chyba nie było.

Zdekupazowany rower? na forum nigdzie nie znalazlam, ale tak mnie to zainteresowało, że aż poprosze o pomoc wujka google Wink
Odpowiedz
Reklama
http://decoupageforum.pl/decoupage-rower...ight=rower
Odpowiedz
Dzięki vika Smile Szaleństwo widzę, na google tez wygrzebałam jakiś, w kwiatki Smile
Ale koleżanka pytająca o rower chyba zwątpiła, więc i tak jej tutaj dzisiaj nie pomożemy Smile
Odpowiedz
Ja też się zastanawiałam, czy zabrać tu głos i doszłam do wniosku, że jednak napiszę co myślę, jeśli nie przeczyta tego koleżanka od roweru, to może inna świeżynka tu zajrzy i... pomyśli.

O dobrym wychowaniu pisała już Erato i Domi, o sarkazmie, zupełnie nie na miejscu i bardzo niegrzecznym (bo przecież, Pleszko, na swoje pytanie otrzymałaś odpowiedź), napisała Babuszka
- podpisuję się pod ich postami.

Forum to miejsce, gdzie mogą przyjść wszyscy - każdy i w każdej chwili może do nas dołączyć.
Jesteśmy wielką, forumową rodziną, lubimy się, witamy ze sobą, rozmawiamy i uczymy nawzajem. Są wśród nas tacy, którzy wiele już umieją i tacy, którzy dopiero zaczynają. Chętnie sobie pomagamy (nie znam ani jednego przypadku, gdy ktoś proszący o pomoc jej nie otrzymał).
Łączy nas pasja, podobna wrażliwość i empatia.
Nie obrażamy się nawzajem.
Szanujemy siebie i szanujemy swój czas.
Wiemy, że aby "brać" trzeba "dać"....

Ale mamy też swoje zasady.

Otóż nie lubimy, gdy ktoś rejestruje się tylko po to, żeby zadać pytanie i w dodatku oczekuje natychmiastowej pomocy bez własnego, nawet najmniejszego zaangażowania w rozwiązanie problemu.
Na dodatek wydaje mu się, że to jego problem jest najważniejszy i koniecznie musi być potraktowany priorytetowo.
I zadaje to pytanie bardzo ogólnikowo, w dodatku wcale nie w formie prośby, a roszczenia...
No i każda z nas, czytająca,   ma jeszcze wiedzieć co już potrafi, a o czym nie ma pojęcia pytający...

... i jeszcze słowo do Pleszki - zamiast obrażać nas i się na nas - wyrzuć fochy i zacznij jeszcze raz od początku.

Odpowiedz
Wow!
a mi szczęka opadła jak zobaczyłam ile i jakich komentarzy doczekało się to pytanie.
Więc powiem tak ŻADNEGO SARKAZMU U MNIE NIE BYŁO! proszę sobie spojrzeć pytanie było "jaką farbę" no więc odpisałam jaką, a że mam ostatnio mało czasu to i zdanie było krótkie.
tak sobie na to patrzę i uważam że interpretacja zależy od oczekiwań i intencji czytającego- jak ktoś chciał to zobaczył w tym wszystko co chciał. ja odp podtrzymuję - tak bym zrobiła udała sie do castoramy albo obi i zapytała o farbę do roweru.

a do całej tej sytuacji najlepiej pasuje hasło jednej z czarodziejek
"Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód."
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Oj tam dziewczęta, nie ma co rozpamiętywać, koleżanka i tak już tutaj pewnie nie wróci...
Odpowiedz
Reklama
Powiem Wam tak, niestety ale w chwili obecnej na różnych forach panuje taka właśnie atmosfera jak koleżanka przedstawiła.Wszyscy obrzucają się błotem na ile mogą.Uczestnicy tylko "czatują" jak tu komuś dokopać.Tak więc jeśli ktoś przychodzi z takiego świata myśli ,że wszędzie tak jest.Tutaj na szczęście panuje wzajemna przyjaźń i życzliwość.Nie ma złych intencji.To jedno z nielicznych chyba for odznaczające się wysoką kulturą.Sama wchodząc tutaj byłam BARDZO zaskoczona,oczywiście pozytywnie.I niech tak zostanie ,bo przyjemnie tu bywać i gawędzić z ludźmi pozytywnie nastawionymi do siebie i świata.

Odpowiedz
A ja dopiero dzisiaj tu dotarłam - przeczytałam wszystkie posty i bardzo bym chciała, żeby Pleszka je przeczytała - mam nadzieję, że to zrobiła. Mam też nadzieję, że choć odrobinę się zawstydzi. Żal mi ludzi, którzy są tak roszczeniowi, musi im być bardzo ciężko w życiu.
Dobrze, że tacy ludzie, to raczej rzadkość. Pozdrawiam moje fantastyczne forumowe koleżanki. Uwielbiam Was, bo dzięki temu, jakie jesteście, to miejsce jest magiczne. Smile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
AmenSmile
Zapomniałyście o moim "ślicznym" niebieskim rowerze w kwiatki??
W tym roku będzie drugi zdekupażowanyBig Grin
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
no ja nie widzialam, a bardzo bym chciala, gdzie jest u Ciebie, tak mniej wiecej? I co, poli na wierzch dalas czy jachtowy? I nie odpryskuje?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości