Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farby do malowania roweru
Tongue 
Jakich farb użyć do pomalowania roweru? Będzie on używany więc farba nie może odpryskiwać. Jestem świeżakiem dlatego dobrze byłoby gdyby odpowiedz była szczegółowa. Tongue
Odpowiedz
Reklama
idź do castoramy albo innego budowlanego i tam zapytaj o farbę do metalu
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Tak tylko ja chcę zrobić decupage na tym rowerze myślałam że to jasne skoro strona tego dotyczy! Nie wiem czy mam używać podkładu, farba ma być akrylowa czy na takim eksploatowanym sprzęcie odpryśnie, jakiego lakieru użyć na koniec ? Swoją drogą dzięki Gofira za mega pomocną i mega szczegółową odpowiedz!
Odpowiedz
Uuuuu jakiż tutaj sarkazm poleciał... Big Grin
Zapewne jakaś farba do metalu, z czymś tam antykorozyjnym, przecież są specjalne lakiery do metalu, samochodów. Na to motyw i lakier jakis tez bym dała a'la samochodowy. Proponuje zajrzeć do jakiegoś specjalistycznego sklepu albo poczytac fora mechaników, tam znajdziesz dużo informacji o farbach i lakierach do metali Smile
Odpowiedz
(03-05-2013, 06:39 PM)Pleszka napisał(a): Jakich farb użyć do pomalowania roweru? Będzie on używany więc farba nie może odpryskiwać. Jestem świeżakiem dlatego dobrze byłoby gdyby odpowiedz była szczegółowa. Tongue

A jeszcze lepiej by było, gdybyś się choć przywitała, zerknęła na regulamin forum, a nie tylko domagała "szczegółowej odpowiedzi" na rzucone mimochodem pytanie.
Rower jest metalowy, tak? No to chyba jasne, że farba musi się nadawać do metalu. Pytałaś o cyt. pomalowanie roweru, więc otrzymałaś odpowiedź.
Odpowiedz
Na internautów zawsze można liczyć, nie przywitałam się, okrutnie z mojej strony! Pożegnam się za to z wielką chęcią bo jak widać nic tu nie osiągnę. Zamiast doradzić lepiej czepiać się głupot z Bogiem ;]
Odpowiedz
Reklama
(03-06-2013, 06:48 PM)Pleszka napisał(a): Na internautów zawsze można liczyć, nie przywitałam się, okrutnie z mojej strony! Pożegnam się za to z wielką chęcią bo jak widać nic tu nie osiągnę. Zamiast doradzić lepiej czepiać się głupot z Bogiem ;]

Trzeba było sprecyzować swoje pytanie! Tutaj nie ma wróżek, ale myślę, że czarownica znajdzie się niejedna! Wink
Odpowiedz
Głupot się czepiamy - no, istotnie, głupoty to były.
Odpowiedz
Pleszko, ja tak siedzialam z pare minut przed ekranem... napisac, nie napisac, tam i nazad. I w koncu nic nie powiedzialam, bo pomyslalam, ze to miedzy Toba, a Gofira dialog sie taki, a nie inny toczy. Nie znosze kwasow, i tych wirtualnych i tych w realu. i kazdy ma prawo pisac, co mu slina.... ale wydaje mi sie, ze Aga ma racje; jakos taka niepisana zasada istnieje w swiecie (nie tylko tutaj), ze podstawa kindersztuby, gdziekolwiek bys sie nie pojawila, to wlasnie przywitanie sie na wstepie. Mozna zaczac od 'hej' - wystarczy. Do sklepu tez nie wpadasz i od progu wolasz: 'mleko, dwa kilo cukru i tylko, zeby reklamowka wytrzymala, bo mam do domu daleko'.... no, nie jest tak? A co do meritum pytania, z reka na sercu tez pomyslalam, ze chodzi wylacznie o zwykle pomalowanie/odnowienie roweru i odpowiedz byla trafna - znaczy, zakladam, ze zadna z nas nie dekowala roweru, czyli jedyne, co mozemy powiedziec, to to, zeby sie do fachowca od specjalnych farb udac. Ja chcialam szybko odpowiedziec po prostu: Hammerite, tez wlasnie myslac, ze jedynie o farbe chodzi, a nie caly proces, bo tak specyficzny to obiekt, no ale obcesowosc Twojej riposty mnie jakos odrzucila od klawiatury. Nie wspominajac, ze jakiejkolwiek formy grzecznosciowej, zwyczajowo kojarzonej z prosba, nie znalazlam w Twojej wypowiedzi. To moze wygladac na czepianie sie, przewrazliwienie, zwykla wrednosc baby przed kompem.... jesli tak uznasz, Twoja wola. Dla mnie to wlasnie cos z rejonu kindersztuby. Ok, to tylko takie moje 'trzy grosze'. Nie obrazaj sie, prosze, bo nie ma o co SmileSmile

ps. zreszta po co ja klawisze mecze, jak dziewczyna pozegnala sie pewnie na dobre .... SmileSmile
Odpowiedz
O ile mnie pamięć nie myli, to ktoś już pokazywał na tym forum zdekupażowany rower, ale szczegółów technicznych chyba nie było.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości