Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szablony do reliefów
fabrykafantazji.pl ma bardzo wiele ciekawych wzorów szablonów z cieniutkiej folii idealnych do zastosowania z farbą.
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
Jej, faktycznie są cienkie! Dzięki At Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Do usługSmile Polecam, bo sama używamSmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Dziękuję dziewczyny za rady..Shanna bardzo się ciesze ,ze was mam..będę już wiedzieć za czym się oglądać.Wybiorę się w przyszłym tygodniu na zakupy.Jest tutaj ogromny sklep gdzie jest dział artystyczny..i słoiczki ze zdjęć z linków jakoś mi się chyba rzuciły w oczy w tym sklepie.Przynajmniej etykiety firm.Szablonów mam dużo..Moja córka dostała dwa lata temu na urodziny..i leżały tak sobie..do tej pory.. Użyłam je z farbą..ale powiem ,ze nie bardzo mi poszło.Przeczytałam wasze rady..i myślę ,ze będzie lepiej.Mąż mi tez jakieś kupił..ale metalowych jeszcze nie widziałam..No i za bardzo nie miałam pojęcia jakich past się używa do relifów..i jak to się robi..Teraz będę próbować :-). Zapewne będę czytać jeszcze raz to co tu napisałyście zanim sie zabiorę do pracy..skleroza mnie czasem dopada..taki wiek..hahahah Dominiko...zaintrygowałaś mnie tymi pastami..szczególnie tą 'Hard'..bo tak sobie pomyślałam..czy czasem nie byłaby dobra do nadawania formy np pod serwetki by stworzyć efekt rysunku 3D?Twoja alchemia mnie bardzo pociąga..i chyba się muszę dowiedzieć jak co mieszać..Kiedyś to załąpię :-)
moja stronka: http://www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Chciałam tylko dodać, że szablony, które można kupić w sklepie inspirellowym też są z fabryki fantazji i są świetne (zamówiłam 3, dziś już ich użyłam).
Rewelacyjnie sprawdzają się zarówno do wzorów szablonowych wykonywanych farbą akrylową poprzez tapowanie, jak i do reliefów pastą.
Odpowiedz
Ostatnio zakupiłam kilka szablonów firmy viva decor i są świetne. Ciut grubsze niż te z fabryki fantazji, przez to nie są tak bardzo delikatne, ale świetnie się do farby akrylowej i do różnych past strukturalnych. Z czystym sumieniem polecam. A jak się kupi zestaw potrójny to jest jeszcze książeczka z propozycjami łączenia różnych wzorów, taka fajna podpowiedź.
Odpowiedz
Reklama
wrzucam katalog Fabryki Fantazji, może się komuś przyda. Mają taki wybór że głowa boli https://www.fabrykafantazji.pl/pdfdocs/f...n_2010.pdf
Odpowiedz
Szczena opada
Odpowiedz
szczena i portfel rotfl
Odpowiedz
Racja Lookaround
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości