Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Całkiem świeża świeżynka
#1
Witam serdecznie wszystkich użytkowników Smile

Od jakiegos czasu nie mogę oderwać oczu od decoupage, a raczej prac wykonanych tą techniką, aż w koncu postanowiłam spróbować : ) I nie myślcie, że na postanowieniu się skonczyło..! Kupiłam nawet pierwszą farbkę aktylową w tubce..!! Big Grin
Tu niestety musiałam przystopować, ponieważ zagubiłam się w świecie licznych farb, farbek, lakierów i klei i potrzebuję kogoś, kto poprowadzi mnie za rękę przez ten ciężki okres początków.. : )


Pozdrawiam serdecznie
Ania
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj. Jak czegos nie wiesz to pytaj.
Odpowiedz
#3
Dzień dobry Aniu. Smile To forum jest skarbnicą wiedzy. Jestem przekonana, że znajdziesz tu dużą pomoc na początku przygody z decoupage, jak i w późniejszych etapach. Życzę miłych chwil spędzonych na forum i przy pędzelkach. Smile
Odpowiedz
#4
Czesc Aniu! Probuj i pytaj, potem znow probuj i pytaj... pytac zawsze juz bedziesz Smile
Odpowiedz
#5
Witaj Smile
Odpowiedz
#6
Witaj Aniu.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#7
Dziękuję za przywitanie : ) Na część pytań już otrzymałam odpowiedź, teraz muszę wszystko jeszcze raz przemyśleć - okazuje się, że w wielu kwestiach tkwiłam w błędzie : )
Odpowiedz
#8
no to zupelnie tak, jak w zyciu SmileSmile
Odpowiedz
#9
Niestety tak : ) Mam nadzieję, ze dzięki forum w deco nie będę popełniać ich aż tak wiele Wink
Odpowiedz
#10
Witaj Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl